RU

90% українців хочуть обирати президента особисто, - опитування

12.10.2012, 17:10
90% українців хочуть обирати президента особисто, - опитування - Фото
Ірина Бекешкіна
Вибори президента у парламенті не варто навіть обговорювати: 90,3% українців вважають, що його повинні обирати громадяни на загальнонаціональних виборах. Про це свідчать результати проведеного фондом Демократичні ініціативи та КМІС опитування, які журналістам представила директор фонду Ірина Бекешкіна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, всього 2,1% українців вважають, що президента повинен обирати парламент. 4,1% респондентів вагалися з відповіддю, 3,5% запропонували взагалі скасувати посаду президента.

"По-моєму, дебати на тему, хто повинен обирати президента України, просто неможливі в ситуації, коли 90% вважають, що президента мають обирати громадяни на загальнонаціональних виборах. І коли тільки 2% готові делегувати цю функцію Верховній Раді. Я думаю, тут потрібно поставити крапку і навіть не згадувати про можливі варіанти. Різні варіанти при такому настрої громадської думки просто неможливі", - заявила Бекешкіна.

Соціологічне дослідження проводилося з 18 вересня по 4 жовтня 2012 року в 111-ти населених пунктах з усіх областей та АР Крим. Всього опитано 2043 респондента, похибка не перевищує 2,2%.

Досьє на Ірину Бекешкіну
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини