RU

84 нардепи вимагають реанімувати "справу Мельниченка"

20.04.2011, 16:30
84 нардепи вимагають реанімувати
118e73873bc0f64abfb0025a6747f8fb.jpg

84 нардепи вимагають реанімувати "справу Мельниченка"

84 народні депутати вважають, що щодо екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка (на фото) потрібно відновити кримінальну справу. З відповідною заявою сьогодні виступив народний депутат від НУНС Юрій Кармазін. Сам М.Мельниченко вважає це провокацією.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Кармазін уточнив: "Ми вважаємо, що рішення Генеральної прокуратури про закриття і відмову в порушенні кримінальної справи щодо Мельниченка є необґрунтованою і незаконною".

Зроблену ним заяву Ю.Кармазін просить вважати депутатським запитом, під яким поставили підписи 84 депутаті з різних фракцій.

Автори ініціативи наполягають на об'єктивному слідстві, яке встановило б, чи не було у діях М.Мельниченка держзради.

Нагадаємо, раніше М.Мельниченко, коментуючи під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГАБізнесІнформ закриття кримінальних справ, заявив: "4 січня 2001 року проти мене були порушені кримінальні справи за фактом перевищення службових повноважень, наклепи на вищих посадових особах держави, підроблення документів, розголошування державної таємниці. 15 січня 2001 року я був оголошений у розшук Інтерполом. Після цього Парламентська Асамблея Ради Європи прийняла однозначне рішення, що Мельниченко - не злочинець, а людина, яку політично переслідують. Усі кримінальні справи в Україні були закриті. Я згодний, що робити записи у головному кабінеті держави - не морально, якщо там сидять моральні люди. Але якщо там сидять бандити, то мій борг як офіцера був викрити цю банду".

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини