RU

73% українців бачать загрозу з боку Росії - опитування

04.07.2014, 11:56
73% українців бачать загрозу з боку Росії - опитування - Фото
Фото: kremlin.ru
Існування загрози Україні з боку Росії визнали 73% опитаних українців. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного благодійним фондом Майдан закордонних справ спільно з Центром Разумкова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, так, існування загрози Україні з боку РФ визнали 73% опитаних, а загрозу в діяльності її спецслужб в українській державі зафіксували 60,3%.

Переважна більшість опитаних - 69,3% - вважають, що Росія здійснює систематичний інформаційний вплив на Україну, а 75,1% незадоволені ефективністю українських державних органів у протидії цьому.

Дослідження проведене з 31 травня по 5 червня 2014 року. Опитано 2001 респондента віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму, за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова, із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини