RU

68% українців не хочуть виїжджати з країни - опитування

11.03.2016, 13:33
68% українців не хочуть виїжджати з країни - опитування - Фото
f48848b4fc7543a4ace2bb84158b62c7.jpg
Більше 60% українців не хотіли б виїхати на ПМЖ в іншу країну. Про це свідчать результати соціологічного дослідження Інституту Горшеніна, які представив сьогодні на прес-конференції експерт Інституту Горшеніна Дмитро Антонюк, передає кореспондент ЛІГА.net.

68,4% опитаних заявили, що і далі хочуть жити в Україні. Відповідаючи на питання, куди б ви хотіли поїхати на ПМЖ в іншу країну, якщо так, то в яку - 5,3% назвали Німеччину, 5,2% - Канаду, 4,5% - Польщу, 4% - США, 2, 9% - Росію, 1,9% - Білорусь, 1,3% - Ізраїль, 1,3% - Францію, 3,4% - іншу країну, не змогли дати відповідь 4,7% опитаних.

Називати можна було не більше двох варіантів відповіді.

Коментуючи результати опитування, перший заступник голови комітету Верховної Ради у закордонних справах Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що охочих виїхати з України набирається близько 30%.

"Це дуже серйозний дзвінок, який означає, що активна освічена частина суспільства шукає, можливо, не активно, можливо, поки в теорії варіанти, як облаштувати своє життя в іншій країні. Якщо ми в найближчі кілька років не дамо бачення перспективи, розуміння того, як тут можуть отримати якісну освіту наші діти, починаючи із середньої школи і закінчуючи вузами, якщо ми не дамо можливості побачити, як в цій країні можна забезпечувати свою країну, отримувати кредити, розраховувати на стабільний дохід ", - зазначила вона.

"Якщо ми не дамо цій перспективи, я побоююся, що ця цифра буде рости і, можливо, хтось із тих, хто заявив про таке своє бажання, його реалізує", - підкреслила вона.

Дослідження "Суспільно-політичні настрої населення України" проведено з 8 по 17 лютого 2016 року. Опитано 2000 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, без урахування населення окупованих територій Автономної республіки Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей. Похибка не перевищує 2,2%.

У Чехії фіксують триразове збільшення прохань від українських громадян, які є чехами за походженням, про переселення в цю країну.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини