RU

63% українців переконані, що країна рухається неправильно - інфографіка

02.07.2020, 14:42
63% українців переконані, що країна рухається неправильно -  інфографіка - Фото
Фото: ЕРА

63% опитаних переконані, що Україна рухається в неправильному напрямку. Про це  свідчать результати опитування соцгрупи Рейтинг.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

22% респондентів оцінюють напрямок руху країни як правильний, 15% не змогли відповісти.

Натисніть для збільшення

Опрос Рейтинг

Фото: ratinggroup.ua

Соціологи підкреслили, що за останній місяць спостерігається падіння позитивних оцінок стану справ у країні з 32 до 22%.

Дві третини опитаних відзначили погіршення економічного становища України за останні півроку, майже чверть вважають, що воно не змінилося, 9% - покращилося.

Погіршення економічного становища власної родини зазначила половина опитаних, майже 40% говорили про відсутність змін, 9% - побачили поліпшення.

Натисніть для збільшення

Опрос Рейтинг  июнь (фото - ratinggroup.ua)

Фото: ratinggroup.ua

У найближчі півроку близько 40% очікують погіршення економічного становища країни, 31% - відсутність змін, 17% - поліпшення.

53% вважають, що економічна криза восени цього року може статися через некомпетентність влади. 32% вважають, що причиною може стати коронавірус, тільки 6% - війна на Донбасі.

Натисніть для збільшення

Опрос Рейтинг

Фото: ratinggroup.ua

Опитування проводилося 24-28 червня 2020 року в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу методом формалізованого інтерв'ю (face-to-face) серед 2000 респондентів. Помилка репрезентативності - не більше 2,2%.

  • 11 листопада 2019 року за даними опитування Центру Разумкова, 37,5% опитаних  були згодні з тим, що події в Україні розвиваються в правильному напрямі (у вересні так вважали 57%, а в жовтні - 45%). Неправильним назвали напрямок майже стільки ж - 35% опитаних, це на 18% більше, ніж у вересні, і на 6%, ніж у жовтні.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини