RU

60 днів замість 30: опубліковано помилковий указ про воєнний стан

27.11.2018, 14:21
60 днів замість 30: опубліковано помилковий указ про воєнний стан - Фото
Фото: прес-служба президента

В "Урядовому кур'єрі" опубліковано указ президента про введення воєнного стану, в якому зазначено, що він вводиться на 60 діб, а не на 30-ть, як було проголосовано вчора у Верховній Раді.

"Запропонувати президенту України ввести з 14 годин 00 хвилин 26 листопада 2018 року військовий стан в Україні строком на 60 діб до 14 годин 00 хвилин 25 січня 2019 року", - йдеться в пункті третьому опублікованого рішення.

Натисніть, щоб збільшити:

В "Урядовому кур'єрі" LIGA.net сказали, що опублікували той указ, який їм передала Адміністрація президента, і оскільки рішення приймалося пізно ввечері, то в нього, можливо, не встигли внести правки. Чи будуть опубліковані правки або спростування в газеті поки не знають.

"Помилково надруковано, відповідальних притягнуть до дисциплінарної відповідальності. Оголошення про спростування буде надруковано. Цей указ взагалі скасовано. У завтрашньому випуску буде опублікований закон і відповідний указ", - пояснила віце-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Народний депутат Мустафа Найєм прокоментував, що така ситуація - "не катастрофа і не навіть не колізія". Найімовірніше, в друк пішла стара версія указу, але першоджерелом права все одно буде стенограма Ради.

Вчора, 26 листопада, парламент схвалив введення воєнного стану в регіонах України, що межують з РФ і Придністров'ям. За закон про затвердження указу президента про введення воєнного стану в Україні проголосували 276 депутатів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини