RU

57% росіян бачать Путіна президентом - опитування Левада-центру

03.12.2015, 11:46
57% росіян бачать Путіна президентом - опитування Левада-центру - Фото
Володимир Путін
57% опитаних росіян бачать на посаді президента Росії після майбутніх президентських виборів 2018 року Володимира Путіна. Про це свідчать дані опитування Левада-центру, проведеного в листопаді цього року.

Відзначимо, що в червні на підтримку Путіна виступало 66% росіян. За людину, яка запропонувала би інше рішення проблем Росії, проголосувало б тільки 18% росіян, а 14% взагалі не змогли відповісти.

Варто відзначити, що 48% росіян вважають, що зараз в Росії немає людини, яка могла б замінити Путіна і тільки 6% переконані, що такого політика можна назвати вже зараз.

Також за "лідера, здатного твердою рукою спрямовувати роботу уряду" виступають 48% росіян, а 7% не змогли відповісти на питання, який президент потрібен Росії.

Опитування проведене в листопаді 2015 року з репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 чоловік у віці 18 років і старше в 137 населених пунктах 48 регіонів країни. Дослідження проводиться вдома у респондента методом особистого інтерв'ю. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Читайте також: Росіяни готуються до тривалої кризи в країні - опитування

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини