54 нардепа не задекларували свій бізнес - ЗМІ

25.12.2015, 17:16
54 нардепа не задекларували свій бізнес - ЗМІ - Фото
3320ad50be71a41219a3e3facba0fb46.jpg

Найбільше депутатів-порушників з незадекларованим бізнесом виявилося в Блоці Петра Порошенка та Народному фронті

Не задекларували бізнес свій, бізнес своєї родини 54 народних депутата України, серед яких  Юлія ТимошенкоМихайло Поплавський, Євген Бакулін, Євген Геллер, Олександр Грановський, Андрій Деркач, Ігор Луценко. Про це пишуть Наші гроші.

"Всього йдеться про 100 фірм, з них 52 випадки - бізнес самого депутата, 45 - компанії зазначених у декларації членів його сім'ї (найчастіше дружини або чоловіка), ще два випадки спільного сімейного бізнесу", - зазначає видання.

Найбільша кількість незадекларованого бізнесу на одну людину - це 10 компаній Сергія Драюка (Народний Фронт). В оригіналі своєї декларації за 2014 рік нардеп не вказав жодного бізнесу.

По партійній/фракційній приналежності депутатів-порушників більше нардепів з незадекларованим бізнесом виявилося в Блоці Петра Порошенка - 16 чоловік. На другому місці Народний фронт- 9 депутатів.

Крім того, від Опозиційного блоку  і Воля народу бізнес не задекларували по 6 депутатів, з Відродження і Батьківщини - по чотири, від Самопомочі - троє, від  Радикальної партії - двоє, інші троє зі списку - позафракційні.

Що стосується сфери незадекларованого бізнесу, то 18 фірм пов'язані з сільським господарством та продуктами харчування, 15 - з будівництвом і нерухомістю, 11 - торгівлею, 10 - ведуть діяльність у сфері права та адвокатури, ще 6 займаються рекламними послугами.

За інформацією видання, всі 422 парламентарія відповідно до закону Про засади запобігання та протидії корупції повинні були подати декларацію про доходи за 2014 рік. У ній потрібно було вказати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариств, підприємств чи організацій - своїх і своєї родини. Однак кожен восьмий депутат приховав від декларації свій та / або сімейний бізнес. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам