RU

50% молодих українців не виїжджають зі своїх областей - Гончарук

03.01.2020, 15:26
50% молодих українців не виїжджають зі своїх областей - Гончарук - Фото
Олексій Гончарук (Фото: прес-служба Кабміну)

Приблизно половина молодих українців не виїжджали за межі своїх областей протягом останніх трьох років. Уряд готує програму мобільності молоді. Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Уряд створює умови, щоб молодь була соціально активною, самостійною. Ми хочемо побороти ситуацію, коли чи не більше половини молодих людей за останні три роки не виїжджали за межі області. Мобільність позитивно впливає і на економіку, і на продуктивність праці", - сказав Гончарук.

За його словами, в квітні стартує програма мобільності молоді, яка повинна допомогти "пізнавати різноманітність регіонів і розвивати організації громадянського суспільства".

З квітня цього року, за словами Гончарука, стартують пілотні проекти між декількома регіонами України. Повноцінно програма запрацює до кінця року.

У чому суть цієї програми, прес-служба Кабміну не повідомляє. Там відзначили, що документ "виставлений на обговорення до офіційного затвердження", проте де саме опубліковано документ, у прес-службі уряду не уточнили.

Читайте також: Правила благодійності українців: кожен другий допомагає, молодь нікому не вірить

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини