RU

4 причини, за якими Путін знову йде в Україну - Business Week

13.11.2014, 12:44
4 причини, за якими Путін знову йде в Україну - Business Week - Фото
Володимир Путін (фото - mil.ru)

"Схоже, Росія знову входить в Україну", - стверджує Business Week, посилаючись на висловлювання головнокомандувача НАТО Філіпа Брідлава в середу в Болгарії. Звинувачення, заперечуються Кремлем, збігаються з оцінками української влади, йдеться в статті.

Видання наводить чотири можливі причини передбачуваного "повернення" російських сил в східну Україну.

По-перше, перемога прозахідних партій на виборах до Верховної Ради - "ляпас Кремлю", вважає Йорг Форбріг (German Marshall Fund of the US, Берлін). На його думку, розпалюючи нову військову конфронтацію з київським урядом, президент Росії Володимир Путін  прагне "підірвати і ослабити уряд, а також кинути йому виклик".

По-друге, бойовики не надто міцно контролюють східну Україну. "Тепер існує прагнення створити військовим шляхом якесь утворення, яке буде стійкіше в плані логістики", - сказав Форбріг.

По-третє, Росія змушена постачати Крим по морю і повітрю. Можливо, Путін спробує "пробити сухопутний коридор силою", через східну Україну, каже політолог Ігор Бунін.

По-четверте, на думку Форбріга, Путін, можливо, намагається відновити російський вплив над українським повстанським рухом.

За матеріалами: inopressa.ru

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини