RU

49% жителів Донецька хочуть жити в Україні - опитування

26.09.2014, 12:01
49% жителів Донецька хочуть жити в Україні - опитування - Фото
Фото: ЕРА
У Донецьку 49% місцевих жителів хотіли б залишитися у складі України, 17% - приєднатися до Росії. Про це свідчать результати дослідження Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), які представив сьогодні на прес-конференції директор відділу моніторингу, оцінки та соціологічних досліджень IFES Ракеш Шарма, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно з результатами опитування, 49% хочуть залишитися в складі України, 37% - отримавши більш широкі повноваження для області, 12% - при використанні іншого механізму. 31% хочуть відокремитися від України, 17% з них хотіли б приєднатися до Росії, 14% - отримати незалежність.

У решті регіонів сходу і півдня більшість респондентів висловилися за те, щоб їх регіони залишалися в складі України. Багато хто з них при цьому хотіли б більш широких повноважень для свого регіону.

Дослідження було проведено з 5 по 13 вересня 2014 року. При цьому Київським міжнародним інститутом були проведені опитування в усіх регіонах України, за винятком Луганської та частині Донецької областей, підконтрольних терористам. У зв'язку з цим в дослідженні використовується термін "Україна за винятком Донбасу", а також "Донбас", що означає результати персональних і телефонних інтерв'ю, які були проведені в Донецьку та Луганську.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини