11.04.2019, 12:49

41% голосів Зеленського - проти Порошенка: опитування

41% голосів Зеленського - проти Порошенка: опитування - Фото

Соцгрупи Рейтинг представила першу соціологію другого туру президентських виборів-2019

Голосуючи в другому турі президентських виборів за Володимира Зеленського, 41% його виборців проголосує не його, як кандидата, а проти чинного глави держави Петра Порошенка. Про це свідчать результати опитування, проведеного з 5 по 10 квітня соцгрупи Рейтинг.

З числа тих, хто проголосує за Зеленського, 57% голосів - за його особистість. 1% опитаних симпатиків кандидата не змогли відповісти на це питання.

Серед усіх опитаних українців, 66% впевнені, що віддані за Зеленського голосу - це голоси проти існуючої системи. 20% респондентів думають , що люди голосують швидше за самого Зеленського.

"Якщо третина голосів Петра Порошенка, це голос проти Путіна, а не за Петра Порошенка. Те, що б не говорив Петро Поршенко, то це голос проти Путіна. Якщо абсолютна більшість українців хоче змін і голосує за зміни в будь-якому виконанні, то вони будуть голосувати незалежно від того, що скаже Зеленський на дебатах", - зазначив директор соцгрупи Рейтинг Олексій Антипович.

Дивіться також: Опитування Рейтингу: 40% виборців Порошенко голосують проти Путіна

Сьогодні, 11 квітня, соцгрупи Рейтинг представила результати опитування 3000 респондентів, проведеного з 5 по 10 квітня, згідно з яким, серед тих, хто має намір голосувати у другому турі виборів і вже визначився, результат був би таким: 71,4% - за Зеленського і 28,6% - за Порошенка. Інші соціологічні компанії свої опитування поки не представляли.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.