40% українців погано віднеслися до домовленостей в Мінську

26.09.2016, 18:20
40% українців погано віднеслися до домовленостей в Мінську - Фото
Фото: скриншот видео
39,1% опитаних негативно оцінюють поточні результати мінських домовленостей по ситуації в Донбасі. Такими є результати соціологічного дослідження Центру Разумкова Ставлення громадян до ситуації в Донбасі.

11,9% позитивно оцінює ці результати переговорів, а 21,1% - нейтрально, 16,5% не змогли відповісти. "Негативно оцінюють поточні результати мінських домовленостей більше половини жителів заходу, відносна більшість опитаних в центрі, півдні і сході", - наголошується в повідомленні.

Тільки в Донбасі кількість тих, хто оцінює ці результати позитивно, і тих, хто оцінює їх негативно, статистично значуще не відрізняються.

Дослідження провела соціологічна служба Центр Разумкова з 9 по 14 вересня серед двох тисяч респондентів у всіх областях України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

21 вересня в Мінську було підписано рамкову рішення тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів.

22 вересня повідомлялося, що обов'язковою умовою початку відведення підрозділів на трьох ділянках фронту є сім днів повної тиші.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю