RU

38% росіян хочуть залишити Сенцова в тюрмі - Левада-центр

04.09.2018, 12:22
38% росіян хочуть залишити Сенцова в тюрмі - Левада-центр - Фото
Олег Сенцов (фото - Facebook Людмила Денисова)

38% тих респондентів, хто в курсі ситуації, вважають, що український політв'язень, режисер Олег Сенцов і інші українці, засуджені в Росії, повинні продовжувати перебувати в ув'язненні. Про це свідчать дані опитування російського Левада-центру.

49% росіян нічого не знають про ситуацію, пов'язану з голодуванням Сенцова.

54% з тих респондентів, хто знає про цю ситуацію (51% від усіх опитаних), вважають, що оптимальним рішенням був би обмін Сенцова і українців, засуджених у РФ, на росіян.

8% опитаних (хто в курсі ситуації, - ред.) відповіли, що прийнятним варіантом було б звільнення від відповідальності тільки одного Сенцова.

Опитування проводилося 23-30 серпня 2018 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1600 осіб віком від 18 років і старше в 136 населених пунктах, 52 суб'єктах РФ. Статистична похибка не перевищує 2,9%.

25 липня 2018 року Європейський суд з прав людини закликав політв'язня в Росії українського режисера припинити голодування і прийняти будь-яке лікування, яке поліпшить його стан. У той же час суд вимагає від Росії негайно надати Сенцову необхідне лікування в медичній установі.

Сенцов почав безстрокове голодування 14 травня у вимогою звільнити всіх українських політв'язнів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини