32% українців хочуть заморозити конфлікт в Донбасі - Рейтинг

12.07.2018, 16:08
32% українців хочуть заморозити конфлікт в Донбасі - Рейтинг - Фото
Фото: LIGA.net

32% респондентів виступають за припинення військових дій і визнання територій Донбасу тимчасово окупованими (заморожування конфлікту, - ред.). Про це заявляють в соціологічній групі Рейтинг, посилаючись на результати опитування.

24% опитаних - за надання цим територіям самостійності, або федеративного статусу у складі України, і 9% - за повне їх відділення.

21% українців виступають за продовження військових дій до повного відновлення української влади по всій террітторіі Донбасу.

"Думка про необхідність збройного вирішення конфлікту в Донбасі не є домінуючою ні в одному з макрорегіонів країни", - відзначили соціологи.

Лише 9% опитаних сказали, що добре знають суть мінських угод. Ще 49% заявили, що знайомі з ними поверхово, чули про них в ЗМІ. Майже 40% опитаних взагалі не знайомі зі змістом мінських домовленостей.

14% вважають, що Україна повинна повністю виконати всі поставлені умови в мінських угодах. 17% говорять, що потрібно вийти з переговорного процесу і приймати рішення без участі міжнародних посередників.

32% стверджують, що потрібно переглянути ці домовленості і підписати нові угоди. Третина нічого не змогли відповісти на це питання.

"Чим більше респонденти знайомі з суттю угод, тим чіткіше висловлюють свою думку щодо їх майбутнього. Протягом останнього року дещо зросла кількість опитаних, які підтримують перегляд мінських домовленостей і підписання нових", - сказали соціологи.

Опитування проводилося з 22 червня по 5 липня 2018 року серед 3200 респондентів методом інтерв'ю. Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 1,7%.

23% жителів Донбасу вважають, що РФ веде гібридну війну на сході країни.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса