RU

21 жовтня і 18 листопада:Фюле озвучив контрольні дати для України

11.10.2013, 11:26
21 жовтня і 18 листопада:Фюле озвучив контрольні дати для України - Фото
Штефан Фюле (фото - ЕРА)
Для підписання угоди про асоціацію з ЄС необхідно вирішити питання законодавства про вибори, реформувати систему прокуратури і вирішити питання виборчого правосуддя. Про це заявив сьогодні комісар Єврокомісії Штефан Фюле в ході конференції "На шляху до Східного партнерства", відповідаючи на запитання, без виконання яких критеріїв угоду про асоціацію не може бути підписана, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Фюле зазначив, що якщо говорити про основні пріоритети, то це має бути рішення питання законодавства про вибори, а також про реформування системи прокуратури. "Я думаю, все також погодяться з третьої позицією  а це - вибіркове правосуддя, оскільки, як ми бачимо, це питання також потрібно вирішити", - сказав він.

Говорячи про часові рамки виконання критеріїв, Фюле нагадав, що 21 жовтня відбудеться засідання ради з зовнішньополітичних питань, і природно  було б необхідно провести дискусію в рамках комітету міністрів закордонних справ з приводу підготовки до Вільнюському саміту і обговорити специфіку співпраці з Україною. "Але ще до Вільнюса буде одна зустріч - 18 листопада. Природно, від країн-членів та інших представників залежить, яка з цих двох зустрічей допоможе нам досягти домовленості", - сказав він. Фюле підкреслив, що перш за все країни - члени ЄС хочуть бачити від України дії та відчутні результати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини