RU

21 людині відмовлено в отриманні статусу учасника АТО

31.01.2015, 16:42
21 людині відмовлено в отриманні статусу учасника АТО - Фото
Фото: Михайлов Михайло / dyvys.in
Із понад 14 тисяч учасників антитерористичної операції на сході України, справи яких отримані Держслужбою у справах ветеранів та учасників АТО, 21 людині було відмовлено у наданні статусу учасника бойових дій.

Про це під час слухань у Комітеті Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони повідомив голова створеного в серпні 2014 відомства Артур Дерев'янко, повідомляє УНІАН.

"В даний час до нас прийшло близько 14 тисяч 500 справ. 13 тисячам 628 учасникам антитерористичної операції надано такий статус. Деяким відмовлено в наданні статусу. Але це невелика кількість людей. Їх усього 21", - сказав він, додавши, що такі відмови ретельно перевіряються.

Міжвідомча комісія з надання статусу учасника бойових дій, в яку надходять документи від усіх силових структур та громадських організацій, працює протягом останніх чотирьох місяців. За словами Дерев'янка, практично щотижня служба подає від 1 до 1,5 тисяч комплектів документів про присвоєння статусу учасника бойових дій.

Повідомляється також, що навіть у тому випадку, якщо людина "не має необхідного комплекту підтверджуючих документів, але дійсно була у зоні АТО", то їй буде надана можливість отримати відповідний статус.

Говорячи в цьому зв'язку про добровольчі батальйони, Деревянко особливо відзначив, що зараз соціально незахищеними є два з них - Добровольчий український корпус і батальйон ОУН.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини