20% росіян бояться висловлювати свою думку - опитування

22.01.2016, 12:26
20% росіян бояться висловлювати свою думку - опитування - Фото
Фото: EPA

Майже половина опитаних погодилися з тим, що більшість росіян неохоче висловлюють свої погляди під час опитувань

20% росіян побоюються висловлювати свою думку в соціологічних опитуваннях щодо ситуації в Російській Федерації. Про це свідчать результати опитування, проведеного російським Левада-центром.

При цьому, 18% боятися висловлювати свою думку серед колег, а 10% членам сім'ї. На питання, чому росіяни неохоче висловлюють свої погляди під час опитувань, 56% відповіли через острах негативних наслідків, 20% - через те, що правда їм самим неприємна.

Також 42% опитаних згодні з тим, що більшість росіян неохоче висловлюють свої погляди під час опитувань.

Відзначимо, що серед опитаних респондентів 74% (1183 людини) схвалюють діяльність президента Росії Володимира Путіна і приєднання Криму, а майже 5% (76 чоловік) відповідно не схвалюють.

Опитування було проведено 20 - 23 листопада 2015 року з репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1603 чоловік у віці 18 років і старше в 137 населених пунктах 48 регіонів країни. Дослідження проводиться вдома у респондента методом особистого інтерв'ю. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Раніше повідомлялося, 70% громадян Росії вважають правильним відмовитися від поїздок за кордон з міркувань безпеки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы