RU

208-й округ. Ляшко й Гунько йдуть нога в ногу за 20% протоколів до кінця підрахунків

27.10.2020, 11:47
208-й округ. Ляшко й Гунько йдуть нога в ногу за 20% протоколів до кінця підрахунків - Фото
Олег Ляшко (фото – LIGA.net)

Після опрацювання майже 80% протоколів на 208-му одномандатному окрузі в Чернігівській області на довиборах до Ради лідер  Радикальної партії Олег Ляшко мінімально поступається кандидату від  Слуги народу Анатолію Григоровичу Гуньку. По батькові кандидата зазначено тому, що на окрузі обиралися ще два Гунька, один з них – також Анатолій Гунько.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Гунько поки що набирає 33,4% підтримки, Ляшко – 32,2%. Вчора в якийсь момент лідером гонки став кандидат-радикал, але потім "слуга народу" знову вийшов вперед.

Ляшко вчора закликав "всі політсили засудити фальсифікації і підкуп на виборах", звинувативши Гунька в "масовій скупці голосів".

Гунько парирував тим, що "підкуплені Ляшком члени ОВК" нібито затримують підрахунок результатів "з метою реалізувати фальсифікації на ще не зданих дільницях під час уточнення результатів".

Анатолий Гунько (фото – facebook.com/anatoliy.gunko1)

Після сильного відставання на початку підрахунку протоколів різко зросли показники самовисуванки Людмили Давиденко, вдови загиблого нардепа Валерія Давиденка. Він як і раніше йде на третьому місці з 27%, але поступається лідерам вже трохи. Після смерті депутата за місце в парламенті на окрузі змагалися 18 кандидатів.

Читайте колонку: Чому мені сподобалися підсумки місцевих виборів

На цьому окрузі у виборах взяли участь ще два Гуньки, обидва самовисуванці:  Анатолій Миколайович Гунько набирає 2,9% голосів, а Ігор Віталійович Гунько – 1,4%. Використання людей з однаковим прізвищем – поширена тактика відтягування голосів у електорату суперника.


Читайте аналітику: Місцеві вибори закінчилися. Що ми дізналися про українців – сім фактів

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини