RU

200 кандидатів на держслужбу не склали іспит з української мови

01.08.2017, 15:32
200 кандидатів на держслужбу не склали іспит з української мови - Фото
fa6f507824eb1118b50c9ff72b135738.jpg
З більш ніж 4 тисяч претендентів на посади держслужби більше 200 осіб не склали атестаційний іспит на вільне володіння державною мовою. Про це на брифінгу заявив голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко, повідомляє Укрінформ.

"З 1 травня близько 10 тисяч кандидатів на посади державної служби звернулися в атестаційні комісії, в тому числі понад 4 тисячі здавали атестаційний іспит з української мови та близько 6 тисяч скористалися можливістю "обміняти" свою оцінку на посвідчення про вільне володіння державною мовою. За останньою інформації, трохи більше 200 чоловік цей іспит не склали", - сказав Ващенко.

Він уточнив, що з 1 травня претенденти на посади державної служби зобов'язані мати атестат, що засвідчує вільне володіння українською мовою. Є два варіанти його отримання: здача атестаційного іспиту та отримання атестата на підставі відмінних оцінок з української мови в атестаті про повну загальну середню освіту або в дипломі про вищу освіту.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини