RU

16% росіян готові заощаджувати заради розвитку Криму - опитування

02.06.2015, 15:24
16% росіян готові заощаджувати заради розвитку Криму - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Тільки 16% росіян готові підтримати розвиток окупованого Криму і Севастополя за рахунок скорочення витрат на освіту та охорону здоров'я. Про це свідчать дані соціологічного опитування Левада-Центру.

Згідно з опитуванням, 11% респондентів готові підтримати розвиток Далекосхідного регіону за рахунок освіти та охорони здоров'я, 7% - оплату кредитів, за які не зможуть заплатити позичальники по іпотеці. Також по 5% готові підтримати фінансування будівництва високошвидкісної магістралі Москва-Казань і підтримку ядерних досліджень за рахунок скорочення соціальних витрат.

При цьому 60% заявили, що не підтримують фінансування цих напрямків за рахунок скорочення бюджетних витрат на освіту та охорону здоров'я. 9% респондентів вагалися з відповіддю.

У теж час, тільки 30% опитаних позитивно відповіли на питання, чи чули вони про те, що уряд урізує бюджетні витрати за одними статтями (охорона здоров'я, освіта) і збільшують фінансування інших напрямків (Крим, ядерні розробки та ін.). Не чули про такі плани 69%, вагалися з відповіддю 1%.

Опитування проведене 22 - 25 травня 2015 року  за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 800 чоловік у віці 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 4,1%.

Як відомо, анексований Крим є самим дотаційним регіоном для російського бюджету.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини