RU

15 регіонів обробили 100% протоколів з ​​підсумками виборів - ЦВК

27.05.2014, 17:45
15 регіонів обробили 100% протоколів з ​​підсумками виборів - ЦВК - Фото
Фото: ЕРА
15 регіонів обробили 100 % протоколів з результатами виборів. Про це повідомив на брифінгу голова Центральної виборчої комісії  Михайло Охендовський, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Зараз вже 15 регіонів України відпрацювали 100 % протоколів дільничних виборчих комісій. Залишається отримати результати протоколів тільки від 2% дільничних виборчих комісій. Серед аутсайдерів - Київ, де відпрацьовано тільки 85 % протоколів дільничних виборчих комісій. Причина зрозуміла - це одночасне проведення виборів президента України і місцевих виборів. у Донецькій області також невисокий відсоток введених протоколів - 53 %, але там причини абсолютно об'єктивні. Якраз ця 261 виборча дільниця, яка не буде введена в систему "Вибори", знаходиться саме в Донецькій", - сказав він. За словами Охендовського, результати підрахунку голосів на цій 261-й дільниці в Донецькій області будуть враховані в протоколі ЦВК про результати виборів.

Охендовський повідомив, що ЦВК вже прийняла дев'ять протоколів з ​​мокрими печатками, один протокол спрямований на уточнення. Охендовський пояснив, що, як правило, у перший день після голосування надходять протоколи двох-трьох окружних виборчих комісій. У вівторок, як правило, 10-15. Пікове навантаження припадає на середу-четвер, коли окружкоми десятками подають свої протоколи. Потім потік протоколів знову буде знижуватися, і після отримання уточнених протоколів ЦВК приступить до встановлення результатів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини