RU

112 Україна перейшов під контроль Медведчука - Схеми

20.08.2018, 17:53
112 Україна перейшов під контроль Медведчука - Схеми - Фото
Фото: facebook.com/UkrainskijVybor

Журналісти програми "Схеми" провели розслідування, в ході якого з'ясували, що громадянин Німеччини Едуард Катц - не справжній власник телеканалу 112 Україна, як на цьому наполягає керівництво медіа. Журналісти натякають, що 112 Україна купив лідер руху Український вибір Віктор Медведчук.

Сам політик, відзначають журналісти, спростовує цю інформацію.

Автори розслідування стверджують, що Едуард Катц живе у віддаленому селі в німецькій глибинці, де заробляє на життя перепродажем старих автомобілів. Він - "підставна особа, на яку просто формально записали телеканал при продажу".

На справжнього власника, на думку журналістів "Схем", вказує новий менеджмент, який прийшов на канал цього літа, і який, як стверджують розслідувачі, має тісні зв'язки з політичною силою Медведчука.

У червні новим генеральним продюсером 112 Україна став 30-річний Артем Марчевський. Він, згідно з розслідуванням "Схем", брав участь у виборах депутатів до Київської міської ради. Балотувався в столичному 47-му виборчому окрузі від партії Право народу. Очолював список цієї партії Віктор Чорний.

Журналісти з'ясували, що Чорний у 2013 році від імені Українського вибору висловлювався про необхідність референдуму щодо підтримки вступу України в Митний союз під егідою Росії.

Також Чорний - віце-президент Федерації бойового самбо в Україні, почесним президентом якої є Медведчук.

Крім того Чорний - керівник ТОВ Детективне охоронне агентство Шторм, йдеться в розслідуванні, на яке зареєстровані автомобілі, якими користуються охоронці Медведчука.

Автори "Схем" стверджують, що після призначення Марчевського в ефірі 112 "з'явилися і його колега з Права народу Віктор Чорний, і Федерація самбо".

"Про те, що телеканал перейшов під контроль Медведчука, свідчить не тільки зв'язаність з ним нового менеджменту", - пишуть автори розслідування. За їхніми даними, влітку 2018 р значно зросла "присутність" самого Медведчука в ефірі телеканалу.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини