1+1: Зеленський перед Порошенком в новорічну ніч - не помилка

23.01.2019, 16:24
1+1: Зеленський перед Порошенком в новорічну ніч - не помилка - Фото
Владимир Зеленский (скриншот видео)

Раніше в інтерв'ю комік назвав технічною помилкою зміщення в часі новорічного привітання президента

Телеканал 1+1 заявив, що показ новорічного привітання коміка Володимира Зеленського в ніч на 1 січня перед показом привітання президента Петра Порошенка не був технічною помилкою. Про це Детектору медіа повідомили в прес-службі каналу.

"У ніч з 31 грудня на 1 січня в ефірі каналу 1+1 не було технічних помилок", - сказали в прес-службі.

Там послалися на інтерв'ю генерального директора 1+1 медіа Олександра Ткаченка Ліга.Бізнес, в якому він нібито пояснив "логіку побудови програмної сітки в новорічну ніч".

Ткаченко, зокрема, сказав, що "зустрічати Новий рік" за вказівкою "старшого товариша - совковий рудимент", від якого "пора відвикати".

"Але та реакція, яка виникла, говорить про те, що нам намагаються нав'язати історію про відсутність вибору. Про єдино можливий варіант. І ось тут я проти. Тому що насправді дискусія звелася до того, як Зеленський все-таки посмів? Відповідь проста - має право", - сказав керівник телеканалу.

Раніше в інтерв'ю Українській правді Зеленський назвав технічною помилкою зміщення в часі новорічного привітання президента на користь звернення самого Зеленського.

"Чому такою була довжина всього контенту, і чому президент був трохи пізніше... я думаю, що це технічна помилка", - сказав комік.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов