RU

10% жителів Донбасу хочуть відокремити Галичину, - опитування

20.08.2012, 15:54
10% жителів Донбасу хочуть відокремити Галичину, - опитування - Фото
Фото: ratinggroup.com.ua
Абсолютна більшість українців не підтримує ідею відокремлення від України Галичини (84%), Криму (90%) або Донбасу (90%). Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою Рейтинг 8-18 серпня.

Як повідомляє прес-служба Рейтингу, підтримують відокремлення Галичини лише 5% опитаних українців, при цьому менш 1% на заході, але більше 10% - на Донбасі та півдні. Відокремлення Криму підтримують 3% респондентів: менше 1% на Заході, 4% - на Донбасі, і одночасно кожен десятий - на півдні. Відокремленню Донбасу від України радітимуть 2% українців: близько 2% на заході і близько 8% - на самому Донбасі.

Таким чином, в Україні складається ситуація, коли жителі самої Галичини своє гіпотетичне відокремлення від України категорично не підтримують, але це частково підтримують на Донбасі і півдні, в першу чергу, прихильники КПУ, менше - Партії регіонів. Мешканці заходу, центру, півночі та сходу країни не підтримують відокремлення жодних територій, але в Криму є певна підтримка відокремлення своєї території від України, так само як і на Донбасі - своєї. Однак такі настрої далеко не домінують, абсолютна більшість наголошує на необхідності збереження територіальної цілісності всієї країни.

Аудиторія дослідження - населення України віком від 18 років і старше. Вибіркова сукупність - 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Терміни проведення дослідження: 8 - 18 серпня 2012. Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини