RU

100 днів президентства: Стефанчук розповів про план Зеленського

12.06.2019, 10:38
100 днів президентства: Стефанчук розповів про план Зеленського - Фото
Руслан Стефанчук (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Представник президента  Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що розроблений план дій глави держави на 100 днів. Про це він сказав в інтерв'ю РБК-Україна.

Відповідаючи на питання, які показники ефективності (KPI), встановлені на перші 100 днів президентства Зеленського, Стефанчук сказав: "План дій на 100 днів у нас є. Але кожен день приносить несподіванки, через які доводиться вносити корективи. Фундаментальні цілі на 100 днів - від реформування діяльності президента як інституції, запуск процесу комплексного аудиту держави, до внесення конкретних законопроектів з питань судової системи, антикорупційної політики".

За його словами, в українській політиці "президент нагадує шахового короля - фігура дуже важлива, але ходить тільки на одну клітинку".

"Для нинішніх умов - це особливо справедливо. А з осені ми вже зможемо взяти всю повноту відповідальності за ситуацію в країні, показати конкретну програму дій. Поки що у нас працює програма - відстояти вибір людей, щоб вони не втратили надію на майбутнє, і спілкування з суб'єктами політичних відносин, щоб вони зрозуміли: почалися інші часи і треба звикати жити за правилами", - зазначив Стефанчук.

10 червня 2019 року Стефанчук заявив, що партія  Слуга народу хотіла б сформувати однопартійну більшість після дострокові виборів  у Раду і насамперед має намір врегулювати діяльність опозиції.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини