RU

"Єдиний Центр" запропонував демсилам спільно боротися з фальсифікаціями

13.09.2010, 16:15

Партія "Єдиний Центр" закликала партії демократичного напряму об'єднати зусилля для нагляду за місцевими виборами. З такою ініціативою звернувся один із лідерів партії Ігор Попов.

"Єдиний Центр" пропонує об'єднати зусилля у трьох напрямах: координації роботи груп спостерігачів на виборчих дільницях, узгоджені позиції під час формування виборчих комісій і спільного паралельного підрахунку голосів.

У партії зазначають, що готові надати всю необхідну технічну і кадрову підтримку, щоб забезпечити прозорість і чесність вибору громадян.

І.Попов зазначає, що у суспільстві наростає недовіра до результатів майбутніх виборів, звучать обвинувачення у можливих фальсифікаціях. "Необхідність провести ретельний контроль за веденням кампанії і підрахунками голосів на місцевих виборах підказують нам і наші регіональні партійці, і звичайні виборці. Вони просять гарантувати прозорість підрахунку голосів на виборах 31 жовтня. "Єдиний Центр" розцінює спільні кроки з захисту вибору громадян як свій обов'язок і перший крок демократичних сил до об'єднання", - сказав І.Попов.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини