RU

"Єдиний Центр" заплатив за трансляцію свого з'їзду 520 тис. грн.

15.07.2008, 11:55

Партія "Єдиний Центр" заплатила за трансляцію свого з'їзду на Першому каналі у суботу 520 тисяч гривень. Про це "Українській правді" повідомив перший віце-президент НТКУ Михайло Кобля.

Зокрема, М. Кобля сказав: "Трансляція з'їзду відбувалася на комерційній основі. Фінансова складова контракту складається з двох частин: вартості показу політичних роликів та вартості поширення сигналу, який надає концерн РРТ".

За його словами, сума контракту цього політичного заходу склала близько 520 тисяч гривень. Представник НТКУ також додав, що його компанія готова розглянути питання трансляції з'їзду будь-якої іншої політичної сили на таких самих умовах.

Крім того, М. Кобля зазначив, що по закінченню офіційних виборчих кампаній Перший канал має право виставити будь-які тарифи, відповідні ринковій вартості ефірного часу: в залежності від того, вранці, вдень чи ввечері транслюється програма.

Нагадаємо, 12 липня у столичному Палаці "Україна" пройшов з'їзд "Єдиного Центру". На з'їзд було запрошено понад 2 тис., зареєструвалися 1888 делегатів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини