RU

"Єдиний Центр" попереджає про спекуляції навколо себе

08.07.2008, 14:36

Член президії партії "Єдиний Центр" (ЄЦ) Леся Таран прогнозує появу багатьох спекулятивних заяв напередодні з'їзду її політсили. За її словами, ЄЦ підтверджує той факт, що з Віталієм Кличком ніхто не проводив перемовин про його приєднання до нової партії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Єдиного Центру", Л. Таран відмітила, що те ж саме стосується усіх відомих політиків, яких сьогодні засоби масової інформації "сватають" до її партії.

Разом із тим, на її думку, досить дивним є те, що В. Кличко реагує на інформацію, яку розповсюдив сайт, жодним чином не пов'язаний з "Єдиним Центром". "Це означає, що або Кличко чекає запрошення до "Єдиного Центру", або його реакція є досить поспішною і не виваженою", - передбачила Л. Таран.

На її переконання, напередодні з'їзду ЄЦ подібної інформації буде з'являтися дуже багато. "Вона буде розповсюджуватися як політичними силами, які відчувають появу серйозного конкурента, так і певними політиками. Останні заради можливості знайти мотив знов потрапити на шпальти газет будуть вигадувати будь-які заяви, зокрема, про зацікавленість "Єдиного Центру" їхніми персонами", - підсумувала партієць.

Нагадаємо, учора Блок Віталія Кличка виступив із заявою, що не розглядає варіантів входження до партії "Єдиний Центр". Сам В. Кличко спростовує інформацію про можливе членство в ЄЦ.

Сьогодні глава Секретаріату Президента України Віктор Балога вступив до партії "Єдиний Центр". "Я написав заяву про вступ до "Єдиного Центру" - політичної сили з новою якістю демократичного базису, справжньою ідеологією і відповідальністю, піднятою до рангу обов'язку. Упевнений: це принципово інша, сучасна й адекватна пропозиція нашого часу, з широкою перспективою зміцнення та розвитку", - сказано в заяві В. Балоги.

"Єдиний центр" було створено вихідцями з партії "Народний Союз "Наша Україна". У президію партії увійшли депутати Оксана Білозір, Ігор Кріль, Олеся Оробець, Михайло Полянчич, Віктор Тополов, голова Херсонської облдержадміністрації Борис Силенков, а також заступник голови Фонду розвитку громадянського суспільства Леся Таран.

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини