RU

Залишки Адміністрації Президента і РНБО

06.04.2011, 14:00
Залишки Адміністрації Президента і РНБО - Фото
ebdaff312e048f74a70568ac8b397598.jpg

Апарати Адміністрації Президента і Ради національної безпеки і оборони скорочені на 136 осіб. З главою АП залишаться працювати Ірина Акімова, Станіслав

У вівторок Президент Віктор Янукович істотно скоротив апарати Адміністрації Президента і Ради національної безпеки і оборони. Згідно з Указами глави держави, на службі в Адміністрації Президента залишиться максимум 514 співробітників, у РНБО - 90. За словами представника Президента у Верховній Раді Юрія Мірошніченка, апарати РНБО і АП сумарно буде скорочено на 136 людей.

В Адміністрації Президента, крім керівника Сергія Льовочкіна, залишаться працювати перший заступник глави АП Ірина Акімова і два заступники - Станіслав Скубашевський і Олег Рафальський. За словами С.Льовочкіна, перший замглави АП буде займатися питаннями економічної політики і зв'язками з Кабінетом Міністрів. Ще один заступник буде займатися питаннями територій, а третій буде виконувати функції керівника апарату.

Колишні заступники Ганна Герман, Олена Лукаш, Юрій Ладний, Андрій Гончарук, Андрій Портнов і Марина Ставнійчук відтепер працюватимуть радниками глави держави. Свою роботу вони будуть суміщати з посадами начальників різних управлінь.

Так, Г.Герман стала радником Президента - керівником Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань. Ю.Ладний призначений радником Президента - керівником Головного управління Державного протоколу і церемоніалу. А.Гончарук став радником Президента - керівником Головного управління з питань міжнародних відносин.

М.Ставнійчук стала радником Президента - керівником Головного управління з питань конституційно-правової модернізації. О.Лукаш призначена радником Президента - представником Президента у Конституційному Суді. А. Портнов став радником Президента - керівником Головного управління з питань судоустрою.

За словами Ю.Мірошніченка, Президент власним прикладом продемонстрував дію адміністративної реформи. Депутат зазначив, що "впроваджена більш чітка структура, яка оптимізує як кількісний склад, так і навантаження працівників, чітко визначена кількість заступників глави АП". "Отже, ми готуємося до того, що навантаження на апарат АП і РНБО після скорочення збільшився. Але водночас повинна поліпшитися ефективність роботи даних структур", - сказав Ю.Мірошніченко. "Це не інтриги. Команда зберігається", - наголосив він.

У секретаря РНБО Раїси Богатирьової, так само, як і у С.Льовочкіна, залишиться тільки один перший заступник і два заступники. Р.Богатирьова вже заявила, що нова структура Ради національної безпеки і оборони забезпечить повноцінну і ефективну роботу відомства.

Але кому саме дістануться нескорочені у РНБО посади, станом на ранок середи залишається невідомим. На офіційному сайті Президента у вівторок ввечері з'явився Указ тільки щодо призначень в Адміністрації Президента. Хоч керівник Управління забезпечення доступу до публічної інформації АП Денис Іванеско стверджував, що список за прізвищами кадрових змін як в АП, так і в РНБО буде оприлюднений у вівторок.

До другорядних змін у Р.Богатирьової були два перші зами - Степан Гавриш і Олександр Медведько, а також п'ять заступників - Сергій Парашин, Ігор Яцук, Павло Ігнатенко, Нестор Шуфрич, Володимир Сивкович. Хто з них залишиться заступниками РНБО, може стати відомо вже сьогодні.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини