"З чортом готовий домовитися": 10 тез із інтерв'ю Зеленського

26.12.2018, 12:23
Володимир Зеленський (фото - скріншот відео)

Найцікавіше з інтерв'ю Володимира Зеленського

У програмі В гостях у Дмитра Гордона комік і шоумен  Володимир Зеленський  в тригодинному інтерв'ю розповів про свою родину, роботу, бізнес в Росії і відносини з екс-президентами України. "Я буду тією людиною, яку спочатку будуть обливати брудом. Потім - навчаться поважати. А потім всі будуть плакати, коли я піду", - сказав він, не заперечуючи можливості свого походу на вибори і говорячи про роботу на посаді глави держави. Говорячи про війну, він констатував, що мінські угоди не працюють і з "русскими" потрібно домовлятися". LIGA.net публікує головне і найцікавіше з його відповідей.

Про Кравчука і Кучму

- Він (Кравчук - ред.) говорить мудрі речі. Ось останнє, що я чув по телевізору, він говорив про воєнний стан... Звучить це досить мудро... Складно охарактеризувати його, як президента, бути першим завжди складно. Але, я думаю, він хотів щось зробити хороше для нашої країни... А Леонід Данилович - "простой рубаха-парень". Може випити, може зіграти на гітарі, може навіть заспівати.

Про Януковича

- З Віктором Федоровичем Януковичем у мене було кілька раундів розмов. Він намагався домовитися зі мною по-хорошому. Ось Ющенко просто ображався... А Віктор Федорович був уже в ореолі господаря країни, зі мною, з багатьма журналістами домовлявся, щоб ми всі були, м'яко кажучи, дуже лояльні... Так я познайомився з Межигір'ям, скажу так: я там був, коли там ще був Янукович, коли господар був удома... Все це було моторошно, цього всього було багато, це була вульгарність... Янукович пропонував мені різні умови: фінансові, переходи на інші канали... пропонував мені 100 млн доларів.

Про Порошенка

- У нас були особисті зустрічі, пару зустрічей, про які я не хочу говорити. Вони були ні про що. Прихід Порошенка був як фільм: ось тобі кажуть всі, що він такий хороший, кажуть піти подивитися... Ти приходиш, а фільм - середній, ти дивишся - і в тебе розчарування. Мої батьки живуть на південному сході, за часів Помаранчевої революції вони були за синіх. А тут вони голосували за Порошенка, ми всі сподівалися. Я думав: ось він, символ декомунізації, що приберуть пам'ятники Леніна, а через пару років будуть пам'ятники Порошенка... У мене розчарування у всій владі і в ньому зокрема...

Про Тимошенко

- Це типова характеристика дуже сильної, симпатичної людини, яка має вплив на людей... Вона мені зізнавалася, що дуже любить те, чим я займаюся... Навіть вітає мене з 1 квітня.

Про Коломойського

- У нас бізнес-відносини, ми телевізійні партнери... Він довго нам пропонував, через керівників каналів, перейти на 1+1. Я перейшов, коли зрозумів, що не зможу більше працювати на каналі Інтер... Він мені телефонував пару раз на самому початку і говорив: "А чому ви жартували про всіх, а про того-то забули?"... Ми домовилися при вході на канал, для мене це було головною умовою, що ніякої редакційної політики, інакше ми покинемо канал. Тому всі ці базари - для птахів.

Про виступи в Росії

- Припинилося все (виступи в Росії - ред.), так би мовити, по взаємній симпатії... Мені погано, я не можу туди поїхати виступати. Мені неважливо, що хтось щось скаже, а це моє внутрішнє. У нас багато артистів їздять виступати, я їх не суджу, це їхнє бажання, це все на рівні моралі. Але мені погано... Я висловив свою позицію, коли ми говорили з приводу Путіна, з приводу політики Кремля, з приводу того, що захопили нашу землю, наш Крим, з приводу Донецька, з приводу всього, що вони влаштували в нашій країні... Я ще примудрився сказати все це в Москві, на Красній площі я знімав репортажі для програми Чисто News. Там я посварився зі своїми друзями...

Про бізнес в Росії

- Це була українська компанія з представництвом в Росії з виробництва комерційного кіно і телесеріалів. У нас був офіс в Москві. Це все було до 2014 року. Компанія злетіла після успіхів у 2008 році повнометражного фільму, багато разів нам пропонували російські компанії продати акції... Ми були найуспішнішою компанією з виробництва комерційного кіно в СНД, ми випускали один-два повнометражні фільми в рік .. Нам несли гроші інвестори, ми їх брали і завжди повертали. І ми закрили бізнес, який приносив реальні плоди.

Про родичів в Москві

- У Москві живе двоюрідна сестра моєї дружини... Було якесь свято, вони звали, я, звичайно ж, не поїхав. Поїхав батько моєї дружини - і остаточно посварилися... І це на рівні родичів, близькі люди. І ніхто тепер туди не їздить, так тільки іноді зідзвонюються. Це не ненависть, вони ж все одно родичі, це на рівні "а нема про що говорити, немає спільних інтересів, немає відчуття, коли ми разом, що ми щасливі"... І вони ні до чого, вони просто дивляться телевізор.

Про участь в президентських виборах

- Я про це думаю, дуже думаю. Схиляюся... Рано про це говорити... Як мінімум, я хочу вийти з цієї ситуації таким, яким ввійду. Це важливо. Я маю на увазі - ставлення людей до мене.... Зрозуміло, що у мене є гроші, нерухомість, бізнес, але головне - хто ти. Я не хочу внутрішньо себе втратити, хочу, щоб мене поважали люди, тому що це приємно... Я буду тією людиною, яку спочатку будуть обливати брудом. Я вже це відчуваю. Потім - навчаться поважати. А потім все будуть плакати, коли я піду.

Про закінчення війни

- А які взагалі є форми? Мінські угоди не працюють. Йти туди війною - я проти... Я дуже ліберальний. Доведеться говорити... Я з чортом лисим готовий домовитися, аби не вмирала жодна людина... Вони б написали свої пункти (вимоги - ред.), Ми б написали свої... Десь посередині б зійшлися.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини