RU

Коротко | "Юнкер - класний, теплий дядько". Інтерв'ю Зеленського за хвилину

06.06.2019, 15:00
Володимир Зеленський (Фото - president.gov.ua)

10 коротких тез

Під час візиту в Брюссель Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю Радіо СвободаLIGA.net відібрала 10 коротких тез.

ЗА СМЕРТЬ ДИТИНИ ТРЕБА КАРАТИ. "Я хочу звернутися до всіх: будь ласка, будьте обережні. І до всіх тих, хто приймає рішення на законодавчому рівні: всі повинно бути дуже серйозно, кримінально покарані".

А НАТО ТРЕБА ВИНЕСТИ НА РЕФЕРЕНДУМ. "Наш курс до Європи. Це закріплено в Конституції України, і наш курс в НАТО - це безпека, рівень нашої армії. Коли українці будуть готові, ми винесемо питання про НАТО на референдум, і Україна обов'язково буде в НАТО".

ПРЕЗИДЕНТ ЄВРОКОМІСІЇ - КЛАСНИЙ ДЯДЬКО. "Він (Жан-Клод Юнкер) такий добрий, теплий, нормальний дядько. Дуже розумна людина. Класний такий мужик. І він мені сказав, що Україна завжди може розраховувати саме на його особисту підтримку ".

Читайте також: "Не домовимося - оголосимо війну". Інтервю Шефіра - за хвилину

І СКОРО НАМ ДАДУТЬ 500 МЛН ЄВРО. "Це була моя головна місія. Гроші не головне, але зараз в країні складна економічна ситуація. Але ми вийдемо (з цієї ситуації). Не хочу обіцяти. Давайте так: отримаємо гроші, а потім скажемо: отримали".

ПРАВДА, КОЛОМОЙСЬКИЙ ЧУТКИ ТУТ ПОШИРЮЄ. "Ніхто не збирається оголошувати дефолт, всі за стабільну економіку. У нас дуже багато проблем, давайте не турбуватися чутками. Співпраця з МВФ продовжується. Все буде нормально".

АЛЕ ТРЕБА ЗУСТРІЧАТИСЯ З ОЛІГАРХАМИ. "По черзі зустрічаюся з усіма представниками великого бізнесу, можемо говорити, що і з усіма олігархами. Зустрічався з Пінчуком. Знаєте, і з великим бізнесом ми збираємося зустрітися ... в червні. У нас є план - ми пропонуємо бізнесу інвестувати в Донбас" .

СУПРУН - "ВИ ЗНАЄТЕ, ЯК ЇЇ НАЗИВАЮТЬ". "Супрун? Ну, по-різному до неї відносяться. Ви ж знаєте, так, як її називають? Ну, слава Богу, у мене і в моєї родини є інший лікар".

А ПАСПОРТ СААКАШВІЛІ ПОВЕРНУВ В ІМ'Я СПРАВЕДЛИВОСТІ. "Політичних планів немає (мова про союз, - ред.). Плани були дуже прості, дуже людські. Я сказав пресі: я думаю, що у нього забрали паспорт незаконно. Тому я його йому повернув".

ДЕПУТАТИ, КАЖУТЬ, БУНТУЮТЬ. "Протягом двох тижнів подали до Верховної Ради десять законопроектів. Нічого не прийнято. Це ж все в ваших руках! Бунт більшості в парламенті, яка не хоче працювати, яке вже займається політичною рекламою".

АЛЕ НЕЗАБАРОМ У НИХ ВСЕ НЕПОСИЛЬНО НАЖИТЕ ЗАБЕРУТЬ. "Це було порушення - скасовувати (цей) закон. Ми запропонували інший закон. Ми додали там не тільки кримінальну відповідальність, а й ще стягнення необґрунтованих активів. Вони (парламент, - ред.) не голосують".

Читайте також: Супрун відраегувала на невтішний відгук Зеленського

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини