"Я спитала Вову: ти збожеволів?" Інтерв'ю Зеленської - за хвилину

22.04.2019, 18:36
Елена и Владимир Зеленские (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Чи готова стати першою леді країни, як Володимир Зеленський оголосив про намір йти в президенти, чому відмовляти було марно

Дружина кандидата в президенти  Володимира Зеленського Олена  дала інтерв'ю BBC Україна. Чи готова вона стати першою леді країни, як Зеленський оголосив про намір йти в президенти, чому відмовляти було марно: найцікавіше з інтерв'ю -  LIGA.net  переказує коротко.

Хоче і далі писати сценарії. "Ми цим займаємося вже більше 15 років... Я пишу для Вечірнього кварталу, а також для нового шоу Жіночий квартал. До цього ми писали для Вечірнього Києва, починали розробляти проект Розсміши коміка. Багато було проектів за ці роки, але основними, звичайно , є квартали". "Я б хотіла все-таки залишитися на своїй роботі, якщо це можливо".

А працювати першою леді - не хоче. "Я про це дуже серйозно ще не думала... Для мене це дуже складно... Величезна відповідальність... Володимир сказав, що ти можеш ніде не бути, повністю вийти з інформаційного поля і бути відсутньою в ньому... Чесно, я б хотіла бути відсутньою. Як вийде. Будемо думати, розмовляти. Можливо, тут є обов'язки, які неможливо на когось перекласти".

Читайте також: Ще не президент. Три кроки Зеленського на Банкову

Про висунення Зеленського дізналася з соцмереж. "Навіть не з телезвернення. Ми були на лижах у Франції, спокійно зустріли Новий рік, випили шампанського і пішли спати. А вранці я в соцмережах бачу цей шквал. Запитала: а можна було мене попередити? А він каже: "А я тобі нічого не говорив? Я забув". Справа в тому, що вони були в турі і записали це оголошення в іншому місті після концерту".

Хоча такі плани в сім'ї обговорювалися. "Коли я почала розуміти, що є таке в планах, як і багато близьких - сказала: "Ти збожеволів?" Довелося сісти і відверто про це поговорити... Адже буває так, що людину збиває з пантелику оточення. Але коли я зрозуміла, що це не так, що це дійсно його рішення, залишається тільки не заважати, а підтримати".

Відмовляти було марно. "Адже він все вирішив. Багато хто дорікає, що він когось слухає - це не про нього. Ніколи він нікого не слухав і не збирається. Це його риса характеру".

Читайте також: Дотепний, чарівний, недосвідчений. Що іноЗМІ пишуть про Зеленського

Докори  Коломойським  - це прикро. "Є робочі бізнес-зв'язки, вони навіть непрямі, це зв'язки через телеканал. Ми всі з вами якимось чином пов'язані з олігархом. Виходить, що всі співробітники фабрики Рошен підкоряються президенту. Це не зовсім коректно, і це прикро, коли говорять, що ним хтось керує. Це неправда".

Сподівається, що у Зеленського вийде. "Що йому вдасться реалізувати те, що він задекларував... Я вважаю, його основне завдання - змінити ставлення до політики в нашій державі. У нас прийнято вважати, що політичні персони знаходяться на Олімпі".

Вважає чоловіка трудоголіком. "Я проводжу час з дітьми, і Вова проводить. Він завжди був трудоголіком і ніколи рано додому не приходив. Зараз у нього емоційно важкий період, але за часом - це не дуже відрізняється від того, що було раніше".

Зараз він вивчає українську мову. "Ми не можемо нічого змінити в минулому. Я почула українську мову вперше в другому класі..." "Зараз Володимир намагається поглибити свої знання, він вчить. Ми шукаємо викладача, який допоміг би йому набрати швидкість. Адже подивіться,  Петро Олексійович  говорить завжди повільно .. Володимир теж може так говорити, але це не його природний темп мови. Він швидко говорить. і коли починає швидко говорити, і в цей час перекладає, виникають затримки... Ми над цим працюємо".

Домашні проблеми вирішує сама. "Я займаюся. У Володимира часу практично немає на це, тим більше він мені повністю довіряє. Тому всі побутові проблеми я вирішую самостійно. Хіба що я не можу, тоді він підключається".

Відпочивають взимку - влітку багато зйомок. "Ми завжди відпочиваємо з сім'єю. Зазвичай взимку. Всі катаються на лижах, крім мене. Я намагалася навчитися, але не змогла. Мені трохи страшно. Молодший син... вже другий рік в їх банді, тому вони просто чекають, коли впаде сніг, щоб поїхати на лижі". "Протягом останніх п'яти років ми постійно займаємося спортом... Це спортзал, басейн, Вова часто їздить на велосипеді... Кожен день, крім суботи та неділі, ми обов'язково проводимо час в спортзалі".

Чия вілла в Італії - не в курсі. "Я не знаю, це наша вілла чи ні, кілька разів ми там відпочивали. Спочатку ми її орендували, потім якимось чином компанія її придбала, але з тих пір ми там вже не бували. Уже три роки, як ми туди не їздимо".

Читайте також: Отже, Зе президент. Реакція бізнесу на результат другого туру виборів

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини