RU
31.10.2012, 14:48

Володарі відсотків. П'ять найрейтинговіших мажоритарників

Редакція ЛІГАБізнесІнформ визначила п'ять кандидатів у нардепи, які отримали найбільшу підтримку виборців (у відсотках відданих голосів). Серед 2653-х чоловік, які балотуються по 225 одномандатних округах, найпопулярнішими, згідно з даними ЦВК, надали члени однієї партії в одному регіоні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/5

Куратор району

Володарі відсотків. П'ять найрейтинговіших мажоритарників

Рекордну підтримку виборців отримав 52-річний представник Партії регіонівОлександр Бобков. Директора Горлівського коксохімічного заводу підтримали 80,85% виборців в окрузі N41, що включає Будьонівський і Пролетарський райони Донецька. Бобкова називають креатурою Бориса Колеснікова. Принаймні, він - заступник голови обласної організації ПР, очолює яку віце-прем'єр.

З 2002 року Бобков курирує частину Донецька з центром у Будьонівському районі, райвиконком якого кандидат очолював дві каденції поспіль. Там же відточувалося його виборча майстерність. Все кампанії партії за участю Партії регіонів на території Бобкова, починаючи з блоку "За ЄдУ", проходили під його керівництвом. З 2004 по 2010 рр. Бобков керував міською організацією ПР.

Найближчий конкурент
Бобкова на виборах-2012 - кандидат від КПУ Павло Скакун - набрав 10,17% голосів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.