27.06.2019, 15:31

#ВладаЦеМи. П'ять наймолодших політиків: як вони змінюють світ

Вони увірвалися в велику політику до 30-ти і вже дають фору старожилам: редакція LIGA.net за підтримки "Медійної програми" від USAID-Internews склала Топ-5 наймолодших, але перспективних політиків світу.

Валерия Кондратова

специальный корреспондент Liga.net
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/5

Олександрія Окасio-Кортес, 29 років - конгресмен США

Олександрія Окасіо-Кортес (зліва). Фото - instagram.com/ocasio2018

Вона є членом Демократичній партії. Це наймолодша жінка, яку обрано до Конгресу США. Своє лідерство Окас-Кортес проявляла ще в школі: за друге місце її проекту в Intel International Science and Engineering Fair на її честь назвали астероїд. У 2011 році з відзнакою закінчила Бостонський університет і стала першою в сім'ї, хто здобув вищу освіту.

Після смерті батька очолила сім'ю: заробляла на життя офіціанткою і барменом, а паралельно брала участь в громадських, волонтерських, пізніше і політичних проектах. У листопаді 2018-го Окас-Кортес перемогла на виборах в Палату представників в окрузі Нью-Йорка: 78% голосів виборців. Хоча букмекери оцінювали її шанси тільки як 18 до 1. Передвиборчу кампанію Олександрія провела сама: відмовилася від спонсорських коштів, сама обходила район, розповідала про свою програму і збирала пожертви.

Читайте також: Наймолодшу конгресвумен США розкритикували за відео з танцями

Окасіо-Кортес просуває інтереси ЛГБТ і феміністок. У Конгресі виступає проти бідності і проти глобального потепління. ЗМІ часто оцінюють її погляди як радикальні: Олександрія вважає світ, в якому існують мільярдери, аморальним; Білий дім закликає до стриманості з Іраном; центри для мігрантів порівнює з концтаборами в Польщі.

Періодично знімається в глянці. Американська преса називає Окас-Кортес "першим рішучим криком мілленіалів".

Валерия Кондратова

специальный корреспондент Liga.net
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.