RU

Вірний голодуванню в'язень

19.05.2011, 09:20
Вірний голодуванню в'язень - Фото
3639bd86eb928ea5e4c58c57cbdce352.jpg

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко голодує майже місяць. Незважаючи на прохання дружини, а також Юлії Тимошенко і Патріарха Філарета, припиняти голодовку Ю.Луценко не збирається. "Я хочу показати, що я буду боротися далі", - заявив екс-міністр

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко голодує майже місяць. З СІЗО він потрапив у лікарню швидкої допомоги, але, залишився вірним своїй голодовці. "Я не припиняю голодовку. Я хочу показати, що я буду боротися далі", - заявив Ю.Луценко на 27-ий день голодовки. За словами дружини, він втратив вже більше 21 кг і майже не розмовляє.

У лікарні наполягають, щоб екс-міністр припинив голодовку. "Лікарі вже не можуть утримати процес, знову збільшується ацетон, незалежно від того, наскільки вони підтримують його капельницями. Не вистачає жирового обміну. Його немає, там шкіра і кістки", - сказала дружина екс-міністра Ірина Луценко. "Чесно кажучи, я налякана, оскільки ситуація виходить з-під контролю", - додала вона.

І.Луценко заявила, що її чоловік фактично при смерті і що вона буде навколішки благати його припинити голодовку. "Я буду навколішки його просити. Я вже дітей приводила, собаку, щоб показати, що життя не закінчується на Януковичі і на цій прокуратурі. Треба жити, тому що є щось більше, ніж смерть заради того, що трапилося в цій державі", - сказала вона.

Партія "Батьківщина" та її лідер Юлія Тимошенко також закликали Ю.Луценка припинити голодовку. "Однак надзвичайно важливо, щоб ти, Юро, розумів: низькість і аморальність влади не варті людського життя, особливо твого - нашого друга, колеги, політичного лідера всеукраїнського масштабу. Подумай і про своїх рідних", - попросила Ю.Тимошенко.

Молитися за Ю.Луценка пообіцяв Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет. "І я вірю, що Бог допоможе Вам у тих випробуваннях, які Ви зараз переносите, і виявить свою правду", - сказав Патріарх.

закликаю Вас припинити піддавати себе смертельній небезпеці. Прислухайтеся до порад дружини, пригадайте, скільки болю і страждань приносять Вашим рідним, близьким, друзям і однодумцям Ваші біль і страждання - і прийміть рішення діяти так, щоб не піддавати себе смертельній небезпеці", - заявив Філарет.

Дружина Ю.Луценка вимагала від прокурора Києва Анатолія Мельника сфотографуватися разом з її чоловіком у палаті. "Юра у жахливому стані, він ледве піднявся з ліжка для того, щоб привітати мене", - заявила І.Луценко.

Самому О.Мельнику, який навідався до Ю.Луценка наступного дня (14 травня, - ред.), лікарі повідомили, що загальний стан здоров'я екс-міністра задовільний і відповідає тому стану, в якому перебувають особи, які голодують.

17 травня Генеральна прокуратура України передала кримінальну справу проти Ю.Луценка в Печерський суд Києва для розгляду по суті. Розглядати справу екс-міністра буде суддя Сергій Вовк.

Протягом десяти днів має бути призначено судове засідання. Дружина колишнього чиновника допускає, що розгляд справи пройде у найкоротші терміни, оскільки стан Ю.Луценка - критичний. "Ми переговорили з лікарями, я наполягаю, щоб поза бажанням Луценка, щоб вони вводили йому яку-небудь поживну суміш", - сказала І.Луценко.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини