RU

"Україну треба силою примушувати". Потік свідомості Суркова - за хвилину

26.02.2020, 14:33
Владислав Сурков (фото - скріншот відео)

Екс-помічник президента Росії Владислав Сурков про Україну, Донбас і зустрічі із Зеленським

У середу, 26 лютого, на російському сайті Актуальные комментарии опублікували "СМС-інтерв'ю" з колишнім помічником президента РФ Володимира Путіна і екс-куратором Кремля по Україні Владиславом Сурковим.

Отримав "унікальну можливість" докласти руку до вбивств на Донбасі. "Отримав унікальну можливість самому вибрати проект. Вибрав Україну. Чисто інтуїтивно. Ніхто мені не підказував і сам я нічого не знав. Та й ніхто напевно не знав. Я відчув просто - буде велика справа. Здогадався вже тоді, коли нічого ще не почало відбуватися, що буде справжня боротьба ыз Заходом. Серйозна. З жертвами і санкціями".

ВІД LIGA.net: інтерв'ю Суркова переповнене кремлівськими штампами і не несе нової корисної інформації. Проте ми вирішили переказати його, щоб український читач (особливо молодий і такий, який тільки відкрив для себе політику) розумів, чому Росія воює проти України й чому не збирається війну припиняти.

Читайте також: Путін офіційно звільнив Суркова з посади свого помічника

Пішов, тому що "все охололо". "Але пройшли ті ж п'ять років... Ділянка більш-менш охолола, і головне, контекст змінився. Не міг же я п'ять років йти в одному напрямку, а потім різко повернути голоблі і рушити в протилежному. Я б про це з самим собою нізащо не домовився".

"України немає", говорить Сурков. Є борщ. "України немає. Є українство. Тобто, специфічний розлад умів. Дивним чином доведене до крайніх ступенів захоплення етнографією. Таке криваве краєзнавство. Сумбур замість держави. Борщ, Бандера, бандура є. А нації немає. Брошура "Самостійна Україна"є, а України немає. Питання тільки в тому, України вже немає, або поки ще немає? ".

І Росія "допоможе" створити "Україну". Можливо і не одну. "Я, як не дивно, укрооптиміст. Тобто, вважаю, що України немає поки що. Але з часом вона все-таки буде. Хохли хлопці вперті, вони зроблять. Однак яка саме це буде Україна, в яких кордонах вона буде існувати і навіть, може бути, скільки буде Україн - питання відкриті. І в вирішенні цих питань Росії так чи інакше доведеться брати участь".

Читайте також: Єрмак: Козак більше налаштований на діалог з Україною, ніж Сурков

Але оскільки Україна пручається, українців треба "примушувати силою". "Відносини з Україною ніколи простими не були, навіть коли Україна була в складі Росії. Україна для імперської і радянської бюрократії завжди була справою клопіткою. То отаман Полуботок підведе, то западенці до Гітлера перекинуться. Примус силою до братських відносин - єдиний метод, який історично довів ефективність на українському напрямку. Не думаю, що буде винайдено якийсь інший".

Читайте також: Вежі Кремля. Вихідця ГРУ Суркова замінили вихідцем ГРУ Козаком

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини