RU
24.12.2012, 10:09

Теги тижня: візит Януковича, поломки Hyundai, "Спасибі, Вова!"

Скасування візиту Януковича до Москви, колапс Hyundai, "закон Діми Яковлєва" у відповідь на "список Магнітського",  "Вова" і "Маша" на прес-конференції Путіна, Депардьє шукає, де краще - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/6

Візит Януковича

Теги тижня: візит Януковича, поломки Hyundai, "Спасибі, Вова!"

Поїздка президента України до Москви для зміцнення співпраці за формулою "вранці - Митний союз, увечері - ціна на газ", яка не відбулася. Коли журналісти з президентського пулу вже чекали рукостискань
Віктора Януковича та Володимира Путіна в Кремлі, вияснилось, що "необхідні додаткові консультації на експертному рівні". Що в перекладі з дипломатичної означає раптове скасування переговорів за ініціативою однієї із сторін, причому більшість експертів вважають ініціатором росіян. Ближче до кінця тижня стало відомо, що готується новий - на цей раз триденний - візит Януковича до Росії.

Крім візиту Януковича до Москви, минулого тижня не відбувся й
кінець світу, очікуваний 21 грудня. А також стало відомо про скасування підсумкової прес-конференції президента України. Як і апокаліпсис, вона переноситься не вперше. Минулого разу це трапилося в липні - в розпал мітингу біля Українського дому після прийняття Верховною Радою закону про мову.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне