RU

Теги тижня: статус Тейшейри, партвнесок Шевченка, курящий Вовк

03.09.2012, 09:45
Теги тижня: статус Тейшейри, партвнесок Шевченка, курящий Вовк - Фото
Нова кар'єра змусила зірку футболу Шевченка спуститися не тільки на землю, а буквально - під неї. Разом з лідером партії Королевською (фото - ukraina-vpered.com)

Слова, вирази і події, якими запам'ятався тиждень з 27 серпня по 2 вересня, в огляді ЛІГАБізнесІнформ

Не той статус

Напуття українського МЗС чолі представництва Європейського Союзу в Україні напередодні закінчення його місії. Після чергового інтерв'ю Жозе Мануеля Пінту Тейшейри з критикою української влади терпець приймаючої сторони, схоже, урвався. Директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин практично відкритим текстом зробив йому "давай, до побачення!". На дипломатичній мові це звучало більш багатослівно, але не менш красномовно. "Як правило, у дипломатичній практиці посли, які знаходяться в тому статусі, в якому перебуває пан Тейшейра, не дають резонансних інтерв'ю і не дають гучних оцінок ситуації в країні, в якій вони добувають буквально останніми днями. За великим рахунком, на даний момент для нас пан Тейшейра вже не є послом Європейського Союзу в Україні, тому його думка, скоріше, повинна хвилювати республіку Острови Зеленого Мису (Кабо-Верде), ніж громадян та представників влади в Україні ", -  заявив представник МЗС.

Внесок Шевченка


Матеріальний внесок колишнього футболіста Андрія Шевченка в оновлення української політики. Оновлювати політику на суму 10 млн.грн. буде партія Наталії Королевської Україна - Вперед! Шевченко займає друге місце у виборчому списку цієї політичної сили. Таким чином, він показав приклад того, як на службу партії можна поставити не тільки ім'я, але і допомогти їй матеріально. Цікаво, що сума партійного внеску Шевченка, згідно з його декларації про доходи, майже в 400 разів перевищує зарплату в київському "Динамо" за минулий рік.

999 мільйонерів


Відповідна назва для блокбастера рівня "300 спартанців" на українському матеріалі. Його героями можуть стати 999 київських мільйонерів, яких столичні податківці нарахували за підсумками декларування доходів. Більше всього мільйонерів живе в Печерському районі (340), найменша їх щільність - у Дніпровському (23). Загальний дохід 999 мільйонерів склав 4 896 000 000 грн. Для порівняння - дохідна частина всього бюджету Києва на цей рік - 16,4 млрд.грн, а на виконання соціальних програм передбачено 144,5 млн.грн.

Вовк та діти


Одна з головних тем для дискусій в Росії минулого тижня. Напередодні вступу в силу закону "Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку" розгорілася суперечка про те, які фільми становлять загрозу для дітей. Найбільше списів було зламано навколо мультсеріалу "Ну, постривай!", зокрема, одна зі сцен, де Вовк курить. Проти цензури виступили не тільки ліберали, але й головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко. "У даному випадку вовк - негативний герой. Треба, навпаки, його показувати і навіть збільшити кратність", - заявив він. І якщо з негативним Вовком все зрозуміло, як бути з позитивними, але курящими героями (зразок крокодила Гени або розвідника Штірліца), і чи не представляють вони загрози для дітей, поки залишилося нез'ясованим.

Ленін, як Муромець

Приклад класової фантазії лідера російських комуністів Геннадія Зюганова. Голова КПРФ з обуренням відкинув ідею віддати тіло вождя пролетаріату землі, а в мавзолеї влаштувати музей. "Заспокойтеся і не сіпайтеся! В умовах кризи, коли у нас жодна проблема не вирішена, ви збираєтеся організувати чергову Чечню на Красній площі" - обурився Зюганов. Безграмотним очернителям він порадив з'їздити в Київ. "Це відповідає православним канонам і традиціям. Їдьте в Києво-Печерську, Псково-Печерську лаври і подивіться на мощі Іллі Муромця, які переоблачаются двічі на рік". Останнім часом Зюганов регулярно постає перед публікою з неординарними ідеями. Так, кілька днів тому він заявив, що учасниць групи Pussy Riot варто було б замість позбавлення волі "відшмагати ремнем".

Ураган Isaac


Стихія на південно-східному узбережжі США, що порушила плани тисяч делегатів і гостей з'їзду Республіканської партії в місті Тампа (штат Флорида). Через негоду республіканці змушені були відкласти оголошення кандидатом у президенти США екс-губернатора Массачусетсу Мітта Ромні. Це визнали поганою прикметою, згадавши, що в 2008 році сенатор Джон Маккейн програв вибори Обамі після того як через ураган Gustav довелося перенести з'їзд в Міннесоті. Також відмічено, що республіканців переслідують урагани виключно з "чоловічими" іменами. Коли з'їзд таки вдалося відкрити, Ромні виголосив програмну промову: "Президент Обама обіцяв уповільнити розширення океанів і зцілити планету. Я обіцяю допомогти вам і вашим родинам".

Фейки тижня

Греція буде продавати Олімпійських богів
- повідомляє FogNews. Заради стабілізації економіки і збереження присутності в єврозоні частина богів Олімпійського пантеону Греції може бути продана на торгах аукціонного будинку "Сотбіс", частина - здана в довгострокову оренду. Свої заявки на придбання Олімпійських богів в МЗС Греції вже направили багато країн Євросоюзу. Небагата Італія збирається придбати недорогого Аполлона, Франція відправила заявку на придбання Асклепія (бог лікування), Геби (богиня юності) і Гестії (богиня домашнього вогнища). А Великобританія має намір придбати Зевса і Геру вартістю 5 мільярдів євро кожен.

В Росії випущений симулятор для військових
- повідомляють HOBOSTI. Головний герой комп'ютерної гри - 18-річний новобранець, покликаний служити, незважаючи на плоскостопість і проблеми з серцем. Мета гри - повернутися додому живим. Крім основної місії в грі є й побічні - будівництво дач і гаражів для начальства, нестатутні відносини і самоволка. Незабаром обіцяні доповнення - симулятор прапорщика, симулятор генерала, а також симулятор дівчини, яка не дочекалась хлопця з армії.

Заголовки тижня


Попов планує висадити по кущу троянд на кожного киянина.

У Сімферополі відбудеться презентація програми з переселення співвітчизників в Ямало-Ненецький округ.

Міліціонерам Ужгорода заборонили носити вагітних мавп на формі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини