RU
05.11.2012, 09:30

Теги тижня: перевибори в Раду, хвороба Путіна, палац Саакашвілі

Обнулення списків опозиції, Франкеншторм, чорний список сайтів, хвороба Путіна, палац Саакашвілі. Слова, вирази і події, якими запам'ятався тиждень з 29 жовтня по 4 листопада, в огляді ЛІГАБізнесІнформ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

6/6

Фейки тижня

Теги тижня: перевибори в Раду, хвороба Путіна, палац Саакашвілі

ЦВК Росії поки не може назвати переможця на українських виборах, повідомляють HOBOSTI. За словами голови Центрвиборчкому РФ Володимира Чурова, який працював спостерігачем в Україні, досі незрозуміло, хто саме повинен перемогти. "Мені здається, хлопці перетягли з інтригою, ніхто досі не знає, хто конкретно буде в українській Раді. Тим більше, судячи з попередніх підрахунків, у них не буде партії, яка буде випускати закони", - сказав Чуров. На думку експертів, дуже погано не мати партію, яка може одноосібно ухвалювати законопроекти. Це призводить до безладу в законодавчому органі.

За фотографування на тлі килима доведеться платити, повідомляє інформагентство SMIXER. З 30 січня 2013 року набуває чинності закон про авторські відрахуваннях на користь виробників килимів. Сума штрафу за нелегальне використання контенту килима в фотознімках складе 3 тисячі рублів. Моду на цей жанр задав голова Роснано Анатолій Чубайс, виклавши в своєму блозі знімки з дружиною Авдотею Смирновою на тлі килима. "Ткати килими - серйозний і важкий труд Тим, хто краде авторські візерунки з килимів на свої особисті фотографії, тепер доведеться розщедритися", - розповіли в "Російському авторському товаристві" (РАО). Закон не має зворотної сили. Тому тим, хто встиг сфотографуватися на тлі килима до 30 січня, знімки залишаються абсолютно безкоштовно. (Фото - veved.ru.)

Заголовки тижня

Наталія Королевська живе в паралельному екзит-полі
Америка проти вітра
(Як США витримують ураган Сенді.)
Військовий атомний батискаф "Лошарік" випробували в Арктиці

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне