RU
12.11.2012, 09:45

Теги тижня: мовчання Януковича, російський Брейвік, твіт Обами

Про що мовчав Янукович, мотлох від окружкомів, твіт-рекордсмен двічі президента Обами, російський Брейвік, Шойгу замість Сердюкова. Слова, вирази і події, якими запам'ятався тиждень з 5 по 11 листопада, в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

4/6

Призначення Шойгу

Теги тижня: мовчання Януковича, російський Брейвік, твіт Обами

Несподіваний кадровий хід Володимира Путіна. Президент Росії відреагував на скандал навколо Міноборони і підконтрольної йому компанії Оборонсервіс. Міністра Анатолія Сердюкова (фото - EPA) відправили у відставку, "щоб створити умови для об'єктивного розслідування всіх питань". Мова про п'ять кримінальних справ, порушених за фактом махінацій з власністю військового відомства. Закривати амбразуру покликаний екс-голова МНС, а потім губернатор Московської області Сергій Шойгу, нещодавно оспіваний в Тувинському епосі. Його автор пообіцяв, що діяльність Шойгу на посту міністра оборони ляже в основу другої частини епосу.

Минулого тижня також
пішов зі скандалом голова ЦРУ Девід Петреус. Він подав у відставку, коли стало відомо про його подружню невірність. "Після 37 років спільного життя я зрадив дружині. Подібна поведінка неприйнятна як для чоловіка, так і для лідера відомства, яке я до цього часу очолював", - заявив генерал.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне