RU
26.11.2012, 10:21

Теги тижня: бійка в Раді, шоу Луценка, гол Адріано

Битва за мову в Раді, бенефіс Луценка в суді, скандальний гол "Шахтаря", перемир'я в секторі Газа, 500 шапок Развозжаева - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

6/6

Фейки тижня

Теги тижня: бійка в Раді, шоу Луценка, гол Адріано

Для захисту від пісні "Gangnam Style" КНДР посилила охорону кордону з Південною Кореєю - повідомляє UaReview. Міністр оборони Північної Кореї заявив, що "Gangnam Style" репера PSY є зброєю масового ураження. Зі скаргами на біль в ногах і натерті зап'ястя до лікарів звертається багато громадян країни, що живуть у прикордонні районах. Відеокліп "Gangnam Style", який за чотири місяці набрав в мережі близько 815 млн. переглядів, заборонений також в Колумбії, Молдові, Абхазії та Камбоджі.

Перший канал російського ТБ покаже ремейк фільму "Стережись автомобіля" - повідомляє SMIXER. Герой нового серіалу не тільки відбирає автомобілі у злодіїв, але й змушує їх переписати на себе всю нерухомість. А також віднімає рейдерськими методами бізнес у нечесних людей. Спустошує їхні банківські рахунки. Потім мочить свою жертву в сортирі. А виручені кошти, як і в класичному фільмі Ельдара Рязанова, перераховує в дитячі будинки. У першому сезоні Дєточкін буде викрадати автомобілі з мигалками, а самих шахраїв і злодіїв розчленовувати і викидати у води Неви.

Заголовки тижня

Микола Азаров взявся за серце. (Про нараду прем'єра з провідними кардіохірургами України.)

Каталонія запускає процес ділення. (Про сепаратизм і загрозу розколу Іспанії.)

П'яні омелюхи атакують передмістя Петербурга.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.