RU

Теги тижня: Азаров про "шустерів",косяк Путіна, сучий пес Кернеса

10.09.2012, 09:36
Теги тижня: Азаров про
Путін на дельтаплані зі стерхом став таким же героєм російської міфології, як Іван-Царевич на Сірому Вовці (фото - прес-служба Кремля)

Слова, вирази і події, якими запам'ятався тиждень з 3 по 9 вересня, в огляді ЛІГАБізнесІнформ

Об'єктивність та заангажованість

Два принципи, яких, на думку Віктора Януковича, мають дотримуватися журналісти. "Закликаю журналістів тримати високу етичну планку, дотримуватися принципів об'єктивності та політичної ангажованості", - заявив президент України на церемонії відкриття Всесвітнього газетного конгресу в Києві (відео). Промову Януковича про "помилкові стереотипи щодо нестачі свободи слова в країні" активісти руху "Стоп цензурі!" вшанували вставанням з місць з плакатами, де були перераховані докази існування цензури. Для більшої переконливості охорона намагалася вирвати плакати з рук протестуючих.

Культура без "шустерів"


Передвиборна мрія Миколи Азарова. Зустрічаючись з українською інтелігенцією в особі Андрія Куркова, прем'єр пообіцяв майстрам культури потужний телеканал. "Напевно, в наступному році ми знайдемо гроші і зробимо хороший канал "Культура", де будуть, я перепрошую, не Шустери виступати, а люди, які можуть нести щось хороше", - сказав Азаров (відео). Заради того, щоб не-шустери могли нести щось хороше, прем'єр пообіцяв збільшити фінансування каналу в 20 разів - до двадцяти мільйонів гривень. Між тим, ескапада Азарова безпідставна: цей канал один з небагатьох українських, де досі не ступала нога Савіка Шустера, і малоймовірно, щоб він спокусився на "Культуру" і в майбутньому.

Люстра-соняшник

Загроза, що нависла над депутатами Верховної Ради прямо в сесійній залі. Заступник голови парламентського комітету з питань регламенту Сергій Сас стурбований можливістю обвалення купола на голови законодавців. Особливі побоювання викликає 15-тонна люстра у формі соняшника. У свою чергу спікер Володимир Литвин запевнив, що з дахом у парламенту все гаразд. За його словами, під час ремонту в 2004 році конструкції зміцнили. "Працювали фахівці-альпіністи, тому що, дійсно, там метал уже не витримував жодної критики і не виконував своїх функцій", - запевнив Литвин. Як би там не було, від гріха подалі, депутати не стали засиджуватися в день відкриття останньої сесії Ради VI скликання, покінчивши з порядком денним за 20 хвилин.

Стерхи Путіна

Вирощені в неволі учасники проекту "Політ надії". Кращий друг дітей, байкерів, амурських тигрів і амфор Володимир Путін, одягнувшись у все біле і осідлавши мотодельтаплан на Ямалі, показав зграї білих журавлів (стерхів) шлях на зимівлю в Середню Азію (відео). Вчинок президента сприяв об'єднанню його супротивників більше, ніж "Стратегія-31" та інші спроби впрягти в один віз коней і трепетних ланей опозиції. На кілька днів Рунет перетворився в Клуб веселих і кмітливих. Було вирішено, що якщо стерхи не повні ідіоти, один з них скоро стане повпредом президента на Ямалі. А сам Путін, розібравшись із журавлями, незабаром поведе корюшку на нерест і ведмедів в сплячку.

Сучий пес

Тавтологія, допущена мером Харкова Геннадієм Кернесом при зверненні до директора комунального підприємства Харківміськліфт під час засідання комісії з ліквідації наслідків вибуху в одному з будинків. "Дивись, сучий пес! Якщо ти - уважно слухай те, що я тобі кажу - ще раз так поставишся до своїх обов'язків, ще раз я дізнаюся про те, що ти особисто як директор не проконтролював ті обіцянки і зобов'язання, які взяв на себе, я тебе помножу на нуль, тобі ясно чи ні?" - вказав мер на окремі недоліки в роботі. Фрагмент виступу Кернеса був показаний по місцевому телебаченню (відео) і зміцнив імідж мера як суворого, але справедливого керівника, готового заради земляків помножити на нуль будь-кого з підлеглих.

Фейки тижня

Дмитро Медведєв здійснив контрольну поїздку залізницею з Москви до Уфи і назад - повідомляє сайт FogNews. Прем'єр-міністр подорожував інкогніто, самостійно замовивши електронний квиток категорії "плацкарт". Повернувшись з поїздки, Медведєв зробив запис у своєму блозі: "Ніяк не міг подумати, що росіяни, визнані самою читаючою нацією в світі, в дорозі, яка займає добу, не роблять абсолютно нічого, крім як вживають низькоякісні алкогольні напої, починаючи з моменту посадки в вагон. Розпивання даних напоїв вони перемежають безглуздим набором фраз із серії "откудова сам родом" і "на таку зарплату ще прожити можна" та непристойною лексикою ". За результатами поїздки з 15 вересня вводиться заборона на вживання спиртних напоїв у вагоні і на пероні, а також переобладнання вагонів-ресторанів в бібліотеки.

Творці гри STALKER працюють над економічною стратегією "Покращення" - інформує UaRewiev. Один з розробників в приватній бесіді повідомив деякі деталі: "Жанр гри можна визначити як "економічна стратегія від першої особи", дія якої відбувається в вигаданій країні. Завдання гравця - дестабілізувати ситуацію в країні й розвалити її, використовуючи економічні реформи та закони. В арсеналі гравця: можливість створення 450 ботів, "генератор випадкових законів" і "corruption mode", який надає необмежений доступ до ресурсів.

Заголовки тижня

Донецький суд вирішив, що син Азарова не підкуповував виборців.

Як встати на ноги своїми руками.

Стерхи виявилися амфорами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини