RU
15.08.2013, 09:51

Спотворена реальність. Жертви Фотошопа у великій політиці

Запідозрений у хабарництві керівник університету податкової служби  Петро Мельник

Источник
оперативно, ще до вироку суду, керівництвом Міндоходов був позбавлений посади ректора. У МВС пішли ще далі: після втечі з-під домашнього арешту його заочно позбавили державних грамот - за допомогою програми-фоторедактора. Надихнувшись підправленим знімком екс-ректора, редакція ЛІГАБізнесІнформ згадала казуси, пов'язані з Фотошопом в невмілих руках.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

4/5

Роздвоєння особистостей

Спотворена реальність. Жертви Фотошопа у великій політиці

Віталій Кличко тріумфально провів свою партію УДАР до Верховної Ради VII скликання. Набрати 13,96% голосів виборців команді Кличка не завадили ні брак досвіду у великій політиці їхнього лідера, ні випадкові або навмисні "підстави" штабних технологів.

Один з ляпів українці побачили на вулицях своїх міст під час виборчої кампанії-2012. З білбордів у багряних тонах чемпіон, повернувшись до нас спиною, стверджував, що "Політика має буті щирою". Для зображення масовки перед політиком-боксером, який 
йде в Раду, автор рекламного плаката не знайшов нічого кращого, ніж продублювати одне і те ж фото людської юрби в дзеркальному відображенні. (Фото - twitter.com/ellinasht.)
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне