RU

"Слугу народу намагаються розірвати". Інтерв'ю Корнієнка - за хвилину

22.11.2019, 17:31
Олександр Корнієнко (фото - прес-служба партії Слуга народу)

Хто стоїть за зливними телеграм-каналами, чи продавалися округи на виборах і чи будуть ще виключення з фракції

У п'ятницю, 22 листопада на сайті НВ вийшло інтерв'ю голови партії Слуга народу й першого заступника однойменної фракції в парламенті Олександра Корнієнка. Хто стоїть за зливними телеграм-каналами, чи продавалися округи на виборах і чи будуть ще виключення з фракції: LIGA.net  відібрала сім цікавих тез.

Богдан  на фракцію не впливає. "Окремої вертикалі управління депутатами у нього немає. У нас діє власна вертикаль і горизонталь. Дай Бог, щоб вона ще якісно працювала. Андрій (Богдан - ред.) брав участь в засіданнях фракції неодноразово, але не в кожному з них. Менше, ніж в половині. Всі випадки, коли він був на фракції, - це коли на засідання приходив президент. у Андрія Йосиповича завжди активна позиція по життю й у цих справах так він себе проявляв: відповідав на питання і задавав зустрічні депутатам. Це теж нормальний процес" .

Читайте також: "Андрію Йосиповичу, я все зроблю". Весь скандал з прослуховуванням глави ДБР - коротко

Просить Дубінського показати телефон. "Ми іноді, по приколу, запитуємо у Дубінського або Бужанського: "Ну, покажи телефон! "Саня (Дубінський - ред.), звичайно, з цього зробив новину, як завжди".

Хто стоїть за "темним лицарем". "У Темного лицаря (назва Telegram-каналу - ред.) багато інформації відповідає дійсності. Але акценти часто змінені. Простежується лінія: нічого у них не вийде. Ще потрібно з'ясувати, - це один депутат робить або хтось із наших колег зливає інформацію із загального чату, а Темний лицар на її основі створює контент. Можливо, це група авторів або група депутатів".

За Telegram-каналами можуть стояти росіяни. "Щось з ними пов'язано. Навряд чи в Ольгіно (російська професійна ботоферма, що працює на Кремль - ред.) сидить певна група, яка цим займається, хоча, може і так. Швидше за все, це місцевий відділ, який цим займається. Принаймні, від них від усіх (Telegram-каналів - ред.) йде така лінія - нас розірвати".

Пояснив, за що вигнали Полякова. "Грантові проекти малюють діаграми (голосувань більшості - ред.), проте вони стосуються всіх голосувань. А у нас є сигнальні голосування щодо 60 законопроектів. Поляков в них - чемпіон по  "проти", "утримався" й "не голосував". Так себе може  поводити депутат, який будує власну політичну кар'єру. А ось член фракції повинен поводити себе більш конструктивно".

Читайте також: Ще один. СН виключила нардепа Полякова: він скаржився на Богдана

Похід в НАБУ був непродуктивним. "Наш похід в НАБУ виявився не дуже результативним. Поляков вважав, що коли ми туди зайдемо, то відразу почнеться поліграф. Але детективи побачили це по-іншому. Вони нас опитали і прийшли до висновку, що, можливо, це не їх підслідність. Якщо почнуться слідчі дії і мене покличуть як свідка, то я готовий".

Ліміт на виключення "слуг" не вичерпаний. "Монобільшість - 226 осіб. Арифметика каже, що ще 24. Але нам би не хотілося. Будемо сподіватися, що далі не буде приводів".

Читайте також: "Особливий статус Донбасу потрібно прийняти до Нового року". Інтерв'ю Разумкова - за хвилину

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини