25.11.2010, 10:00

Скільки влади залишили Черновецькому

Скільки влади залишили Черновецькому - Фото

Леонід Черновецький все ще мер Києва. Навіть з вельми обмеженими повноваженнями столичний градоначальник може подарувати багато "сюрпризів", як киянам, так і своїм колегам. Чим керує Черновецький сьогодні і чому його поки не варто списувати з рахунків?

Скільки влади залишили Черновецькому
За декілька днів до свого Дня Народження мер Києва Леонід Черновецький отримав не дуже приємний подарунок від Президента України у вигляді Указу про призначення на посаду глави Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. "У Черновецького забрали владу", - відразу ж подумали багато хто після оприлюднення Указу. Пізніше захоплених емоцій противників "космічного мера" зменшилося, і стало ясно, що Л.Черновецький все ще мер Києва, хоч і з обмеженими повноваженнями. Преса прийнялася перераховувати важелі управління містом, що перейшли до ставленика Президента - Попову, а водночас не менш цікаво зрозуміти, які повноваження залишилися у нинішнього мера. Інакше кажучи, скільки влади залишили Черновецькому?

Згідно із змінами, внесеними у вересні цього року до Закону "Про столицю України - місто-герой Київ", столичний градоначальник позбавляється функції управління адміністрацією міста (аналог виконавчого комітету міської ради, що є в інших містах України), залишаючи за собою право керувати Київрадою. Повноваження ж Київської міськради такі, що не дозволяють зі стовідсотковою впевненістю говорити про позбавлення Черновецького влади.

По-перше, столичний мер хоч і позбавився права формувати столичний бюджет і розпоряджатися їм (ці функції належать виконавчому органу столичної влади - КМДА), але все ж прийняття міського бюджету - справа Київради, тому мер як голова безпосередньо впливає на бюджетний процес у Києві. Технічно мер підписує рішення, прийняті депутатами міськради. Але виконувати ці рішення буде глава КМДА, він же і керує процесом формування проекту бюджету міста перед тим, як передати його на затвердження у сесійну залу ради. Це означає, що, теоретично, з'являється ризик створення штучного конфлікту між КМДА і Київрадою на стадії прийняття бюджету і програми розвитку міста, яку, до речі, також розробляє міськадміністрація.

Природно, можна передбачати, що мер Черновецький, що отримав, як стверджують певні джерела, гарантії особистої безпеки в обмін на "правильну поведінку", не піде на конфлікт з людьми Президента, навіть якщо справа стосується магічного для чиновників слова "бюджет". Однак не варто забувати, що найменший ризик виникнення політичного конфлікту в наших краях завжди може перерости у велику проблему. Це як з рушницею, що вісить на стіні у першому акті вистави.

По-друге, всі питання комунальної власності, враховуючи землю, об'єкти нерухомості, ЖКГ (все "матеріальне", що згідно із законом належить общині Києва), уповноважений вирішувати виключно орган представницької демократії - вибрана киянами міськрада на чолі з мером. Тобто приймати рішення щодо "міграції" різних об'єктів з комунальної власності в приватну і зворотно і далі прийматиме міськраду під керівництвом Черновецького. А ось втілювати у життя ці рішення повинні вже чиновники КМДА на чолі з Поповим. Чим не благодатний ґрунт для безперервного, прихованого або явного, конфлікту між виконавчою і представницькою владою у столиці? Знову-таки, мало хто вірить, що Черновецький сьогодні здатний конфліктувати з державною владою. Водночас мало хто передбачав, що Києвом цілих п'ять років керуватиме команда Черновецького. У політиці дуже мало.

Проте "залишки влади" у руках мера Черновецького цілком можуть бути використані не тільки самим градоначальником, але й його колегами/опонентом з КМДА. Наприклад, коли йдеться про тарифи на житлово-комунальні послуги. Пригадаємо, як незабаром після приходу до влади "молодої команди" Черновецького, кияни були шоковані, дізнавшись, що комунальні тарифи планується збільшити в чотири рази.

Власне, історія 2006 року зі збільшенням тарифів на послуги ЖКГ у Києві і стала першопричиною формування в народі образу Черновецького як людини одіозної і непередбачуваної. Сьогодні ж право на перегляд тарифів, як і раніше, належить Київраді. І чергове несподіване збільшення ціни на газ, електроенергію і воду для населення може бути представлене тим же Поповим як рішення депутатів міськради, прийняте під керівництвом Черновецького. Попов чуже непополярне рішення з боргу служби виконає. А з мера хабарі гладкі - йому загалом-то нічого втрачати у плані рейтингу популярності в народі.

Словом, Черновецький ще дуже навіть може послужити партії влади як інструмент реалізації непопулярних реформ. На які, очевидно, Партія регіонів у Києві змушена буде йти, як, проте, і будь-яка влада.

Так що забути екс-главу КМДА, але все ще мера Черновецького киянам, напевно, зарано. Можна забути про його "молоду команду", але сам двічі обраний градоначальник ще про себе нагадає.


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Отправить:
Теги:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.