RU
04.03.2015, 16:14

РТР головного мозку. Як Кремль розпалює ненависть до України

Російська пропаганда намагається створити і закріпити розкол між окупованою і "великою" Україною. Важлива частина кампанії - підтримка ненависті жителів Донбасу до Києва і навпаки. Редакція ЛІГАБізнесІнформ зібрала кілька останніх прикладів і сюжетів інформаційної війни Росії проти України.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

6/6

Міф шостий. "Новоросія"

РТР головного мозку. Як Кремль розпалює ненависть до України

Сюжет: 

Російська військова пропаганда в своїх сюжетах говорить про "ДНР", "ЛНР", "Новоросію", ділить Україну на частини, просуваючи тезу про державу, яка не сформувалася.

Коментар: 24 години на добу всі пропагандистські телеканали Росії в окупованих районах Донбасу говорять місцевим жителям, що вони більше не Україна. На самому початку їм говорили, що вони "Новоросія", потім "ДНР" або "ЛНР". Мета цих зусиль ясна: закріпити і посилити антиукраїнські настрої в регіоні.

Разом з тим, 12 лютого в Мінську лідери терористичних організацій, а також посол РФ Михайло Зурабов підписали документ, за яким бойовики визнали окуповані території "окремими районами Донецької та Луганської областей України".

Однак якщо зараз запитати жителів окупованих районів, хто вони такі - напевно багато не зможуть відповісти однозначно. Пропаганда працює. Коли ці території будуть звільнені українською армією, Києву доведеться довгі роки долати інформаційні наслідки окупації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.