RU
14.03.2013, 15:57

Політвидав. Шість книг про Януковича

Видавництво "Фоліо" випустило чергову біографію четвертого президента України - 250-сторінкову книгу Володимира Чередниченка "Віктор Янукович". Цікаво, що деякі біографи президента з цього огляду шлях у літературі починали як сатирики, фантасти і дитячі письменники.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

6/6

"Залізний господар"

Політвидав. Шість книг про Януковича

, не видана

Автор: Ганна Герман (на фото), депутат Верховної Ради, колишній заступник глави Адміністрації президента і позаштатний радник глави держави. Навесні 2004 року несподівано для всіх змінила крісло директора київського бюро "Радіо Вільна Європа - Радіо Свобода" на посаду прес-секретаря прем'єр-міністра Януковича. Їй належить знамените порівняння Віктора Федоровича з Африкою. На одній з прес-конференцій Герман зауважила, що "Африка не така, якою я її уявляла. Ось так вийшло і з Януковичем".

Подробиці: чиї мемуари про президента можуть бути цікавими, так це Ганни Герман. І не тільки через її журналістське минуле, але й як очевидця ключових подій останнього десятиліття. У серпні 2006-го Герман заявила, що рукопис документальної повісті про Януковича, яку вона писала два роки, майже готовий. Залишилося відредагувати текст і дописати заключну частину, чому вона зібралася присвятити 10 днів відпустки. За шість років, що минули з того моменту, книга так і не була видана.

Цитата: "Вона лежить, і думаю, ще буде лежати якийсь час. Я іноді до неї повертаюся, думаю, її потрібно буде доповнити ще, тому що я зараз знаю значно більше, ніж п'ять років тому, коли я її писала. Можливо, прийде час, коли я її видам - ​​а може, й не прийде" (Ганна Герман про свою книгу, лютий 2011).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне