RU
14.03.2013, 15:57

Політвидав. Шість книг про Януковича

Видавництво "Фоліо" випустило чергову біографію четвертого президента України - 250-сторінкову книгу Володимира Чередниченка "Віктор Янукович". Цікаво, що деякі біографи президента з цього огляду шлях у літературі починали як сатирики, фантасти і дитячі письменники.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

5/6

"Віктор Янукович",

Політвидав. Шість книг про Януковича

2013

Автор: Володимир Чередниченко. 

Подробиці: автор "Прем'єрського дебюту" і "Національної ідеї" цього разу не став мудрувати - нову працю названо в наслідування серії "Життя видатних людей". Натомість обкладинка стала більш концептуальною: за лівим плечем президента вперше з'явилася Феміда. Судячи зі змісту, біограф відчуває дефіцит свіжих ідей. Деякі з 47 історій запозичені ним із попередніх книг. Наприклад, розповідь про Януковича-мисливця. Ще в 2003 році в інтерв'ю газеті "День" Чередниченко повідав: "У третьому томі "Президентського рубежу" є розділ, де Віктор Федорович особисто очолює облаву на вовків. Інші губернатори оголошують премію в розмірі 100 гривень за вовчу шкуру, а В.Янукович збирає бригаду і сам береться за справу". Давно не новина і історія благословення Януковича на губернаторство, прем'єрство і президентство схиархімандрита Зосими з Микільської церкви.

Цитата: "... - Ну, сьогодні Федорович перевершив самого себе. З ходу сірого монстра поклав ...

- Така людина, - посміхнувся Валерій Шира. - Зупинити його неможливо. Скільки років з ним знайомий, але не перестаю дивуватися. Інтелігент вищої проби, доктор наук, але може ось так, плечем до плеча з усіма ..."
 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне