RU
14.03.2013, 15:57

Політвидав. Шість книг про Януковича

Видавництво "Фоліо" випустило чергову біографію четвертого президента України - 250-сторінкову книгу Володимира Чередниченка "Віктор Янукович". Цікаво, що деякі біографи президента з цього огляду шлях у літературі починали як сатирики, фантасти і дитячі письменники.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

4/6

"Національна ідея"

Політвидав. Шість книг про Януковича

, 2010

Автор: Володимир Чередниченко, журналіст-міжнародник. Автор тритомника "Президентський рубіж" про Леоніда Кучму та його соратників, "Американська мрія" про Барака Обаму і "Лінія Путіна". Його перша праця про Віктора Януковича була видана в 2003 році англійською мовою і називалася The time of professionals. У листопаді 2004 року видавництво "Донеччина" повідомило, що готує видання ще однієї книжки Чередниченка про Януковича ("Прем'єрський дебют") на мові путунхуа - офіційній мові Китаю.

Подробиці: обкладинку чомусь прикрашає той самий знімок, що і на книзі Віталія Спажука. 373 сторінки щедро прикрашені графікою: на ній - головний герой,
Рінат Ахметов, Сергій Кивалов, Барак Обама, колишній головний комуніст Китаю Ху Цзіньтао та всі-всі-всі. Будь-які збіги з реальними політиками не випадкові. Як закономірний і єдиний вигаданий персонаж у книзі - якийсь журналіст Олексій Владимиров. Це "друге я" автора, яке розмовляє з героями, шукає правду і дає поради. Сенсаційний меседж книги вкладений в уста одного зі співрозмовників журналіста - голови профкому Одеського порту Володимира Зайкова. На блакитному оці він висловлює впевненість у тому, що в жилах президента тече дворянська кров іменитого роду.


Цитата: "З'явився Віктор Янукович у супроводі намісника лаври архієпископа Владики Павла. Строгий темний костюм і класичне кашемірове пальто підкреслювали стрункість Віктора Федоровича. Посміхнувшись, він попрямував у ті ж двері, куди кілька хвилин тому зайшов Патріарх Кирил. Спільно з митрополитом Володимиром він молився за порятунок і збереження країни. Святі особи благословили Януковича на президентство".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне